Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

Votoni krijimet e muajit Dhjetor!


  • Totali i votuesve
    24
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

Cjane keto shkrime keshtu,sa te bukura :)

Si rralle here,nuk di ke te votoj,mes 4 qe me pelqyen shume.

per cdo muaj nje refren lol

kur ke veshtiresi ne nje konkurs letersie..imagjino per nai vendim jete...:p
 

Abisi

larguar
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

per cdo muaj nje refren lol

kur ke veshtiresi ne nje konkurs letersie..imagjino per nai vendim jete...:p

Cik ndryshe refreni kesaj radhe :p

e ndava mendjen e ndava,do votoj E zeza mbi te bardhe :)
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

Aq kisha :)
Ato qe me goditen me sh e thashe.

per te gjitha mi jepe...hajde tani se nuk pranoj justifikime kete muaj...

ja se do therres edhe Briciolon....Briiii hajde shpejt se duhet te votosh dhe te komentosh, nuk mbaron loja me aq pak :)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

per te gjitha mi jepe...hajde tani se nuk pranoj justifikime kete muaj...

ja se do therres edhe Briciolon....Briiii hajde shpejt se duhet te votosh dhe te komentosh, nuk mbaron loja me aq pak :)

Numri 1 - Super Vezullues! :-D
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

mua me pelqeu ashtu nr 3. ate votova
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

Pershendetje te gjithve

Me shume miresjellje ju kumtoj se edhe pak dite na ndajne nga perfundimi i ketij konkursi.
Ju lutem brenda mundesive konsumoni 10 min nga koha juaj e cmuar dhe votoni!
Mendoni per ata krijues qe kane harxhuar me shume kohe per ti dhene jete shkrimeve me siper per kenaqesine tuaj.

Faleminderit dhe shpresoj se fjala ime sdo bjere ne vesh te shurdhet!

:)
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

Votova 'vallezimi i reve'.

Bazuar nga titulli duhet te jete e bukur edhe brenda
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

Dijetari

Dijetar
ishte dikush
kur ne dimer
beri prrush...

Dhe e pyten
te mesonin
kete zjarr
qysh ta krijonin...

Dijetari
u pergjigj
nuk kan ftohte
dashurit...

Dhe keshtu
pas cdo Nentori
Dijetar
u qujt Dhjetori...

Eugeneral
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

Dijetari

Dijetar
ishte dikush
kur ne dimer
beri prrush...

Dhe e pyten
te mesonin
kete zjarr
qysh ta krijonin...

Dijetari
u pergjigj
nuk kan ftohte
dashurit...

Dhe keshtu
pas cdo Nentori
Dijetar
u qujt Dhjetori...

Eugeneral

Eugeneral....mund edhe te votoje ndonje krijim.....nuk mendon?
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

Eugeneral....mund edhe te votoje ndonje krijim.....nuk mendon?


Pergjithesisht pelqej krijimet me pak fjale, por krijimi "2.Shpirti qe nuk njeh dimer." mendoj se eshte me rrezistues ndaj te tjereve...
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

Pergjithesisht pelqej krijimet me pak fjale, por krijimi "2.Shpirti qe nuk njeh dimer." mendoj se eshte me rrezistues ndaj te tjereve...

shpresoj edhe ta kesh votuar :)
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

...sa e votova para pak sekondash, ja vura piken me duket nese s'kundershton kush...
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

asnje ska ber analize kete muaj???
ku jan ato te syrit kritik..
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

Bejne sikur nuk shofin e degjojne.. me bo kritika direkt te mbysin :p

e pra ndaj thash te ndihemi pak frustati :)
 

Delirium

No description ...
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

Wa sa e bukur 7-ta :)
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

votoj te gjashten :)
te tjerat sikur me lodhen... dmth eshte faji im qe mezi perqendrohem
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

Pershendetje piplla

Ja dhe ky muaj u mbyll dhe le ti urojme te gjithe nje zeri fitueses sone.... :)

Dhe fituesja per kete muaj eshte Jana80 me "Shpirti qe nuk njeh dimer"

fireworks-animated-gif-23.gif


Nderkohe nje big up per te gjithe krijuesit e tjere....




Se dimri nuk ka vec ftohtesi! --Soulmind
Vallezimi i reve! -- Nevertiti
Ca gjurme. Ca gjethe. Ca ferkime duarsh. --Nicktjeter
Vallezimi i Dimrit! -- Briciolo
E zeza mbi te bardhe! --Max
Asgje me nuk ka mbetur , vec ketij qyteti qe na bashkonte!-- Monique


Duke ju falenderuar nga zemra per impenjimin dhe dashamiresine qe keni patur pergjate gjithe ketij viti, ju uroj me te mirat te gjithve!


gold-fireworks-animated-gif.gif
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

Shume Urime Jana! :)

Max a mos eshte Don Arbias? Apo anetar i ri? :O
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top