Tragjike në Itali, përplasen për vdekje 2 të rinj shqiptarë (Emrat)

WxP

Antarë i Respektuar
Një aksident tragjik ka ndodhur në Itali, me pasojë vdekjen e dy të rinjve shqiptarë. Mediat italiane raportojnë se kanë mbetur viktima shqiptarët Ergi Skënderi dhe Xhulio Kaja, të dy 20-vjeçarë. Dy të rinjtë janë përplasur për vdekje para diskotekës “Village”, në Piacenza të Italisë. Ata janë përplasur nga një mjet tip Renault, që drejtohej […]

The post Tragjike në Itali, përplasen për vdekje 2 të rinj shqiptarë (Emrat) appeared first on Balkanweb.com - News24.
 
Top