Toscana, nje Parajse e vertete.

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Shpresoj te shkoj nje dite dhe une!
Ne fakt, nder te tjera, aq shume sa na ke folur ti per te, s'ka sesi te mos na hynte ne zemer!
 

Lauri

Anunnak
Shpresoj te shkoj nje dite dhe une!
Ne fakt, nder te tjera, aq shume sa na ke folur ti per te, s'ka sesi te mos na hynte ne zemer!
Unë jetoj këtu 🙂 këta kodra llixhe qytete e muzeume me art e kulturor, i kemi parasysh non-stop ngado që të sillemi 🤷🤗
 

Lauri

Anunnak
Ne kete pjese , te bregdetit pa i hequr" Toscana "asnje te drejt , ka shume shume me te bukura se krahina e Toscanës!💁‍♂️
Normal. Çdo zonë ka të bukurat e veta 🤷
Toscana, në të vertetë, më primis shquhet për kodrat e sajë të bukura. Pastaj, këtu, edhe çdo katund ka një histori për të treguar që nga themelet e vjetra që nga etruskët e sot 🙂

Ato foto sipër janë të miat në një plazh të egër në Tirrenia (Pisa)
Për bukuri të tjera bregdetare të prezantoj plazhet e ishullit Elba 🤷
spiaggia cala del gesso01062016095701.jpg
IsolaDElbaSpiaggiaCampoBiancoMare.jpg
Whitehaven-Beach-background-Wallpaper.jpg
 

Lindiii

Antarë i Respektuar
Normal. Çdo zonë ka të bukurat e veta 🤷
Toscana, në të vertetë, më primis shquhet për kodrat e sajë të bukura. Pastaj, këtu, edhe çdo katund ka një histori për të treguar që nga themelet e vjetra që nga etruskët e sot 🙂

Ato foto sipër janë të miat në një plazh të egër në Tirrenia (Pisa)
Për bukuri të tjera bregdetare të prezantoj plazhet e ishullit Elba 🤷
Shiko fotografinë 1950995
Shiko fotografinë 1950994
Shiko fotografinë 1950993
Me kane thene ,por shpresoj te ve kemben ne kete ishull , me ka mbetur tre ishuj per tu vizituar , Sicilia isola Elba e Lampedusa!
 

Lauri

Anunnak
Këtë ishull e kam shetitur per qejf, bukur shume, por per mua si person , vendin e pare e zë :pUGLIA
Hahaha atëherë rri në Puglia.
Unë po shijoj toskanën 😁🤪
 
Top