• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thenie te bukura...

WxP

Antarë i Respektuar
Thoni disa thenie qe ju kane lene mbresa...

"Me e sigurt është varka ne mes te oqeanit se sa vajza ne duart e djalit"

lypja se nuk ta jep
merrja se nuk te thote gja
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Tema u rihap.


"Just, do it"
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Kercimi:Shprehja vertikale e një deshire horizontale e legalizuar nga muzika.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Graviteti nuk është përgjegjës që njerëzit bien në dashuri. Si mundet ta shpjegosh në terma kimikë dhe fizikë një fenomen kaq të rëndësishëm sa dashuria e parë? Vendose dorën mbi furrë për një moment dhe të duket si një orë. Ulu me një vajzë speciale për një orë dhe të duket si një minutë. Ky është relativiteti (Albert Einstein
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Duam te behemi Zoter dhe kjo na pengon te behemi njerez.
 
Top