Thashetheme forumesh!

Jack Black Mind Blown GIF by MOODMAN
 
O @E**A** shoh qe paske ardhur. Ça thashethemi na ke sjelle? 😋😁
emma stone GIF by Golden Globes
 
Ka ca peshperima (sufler-ima) 👂👁 se Tartarian ka levize mezhdat e bahceve t'mahalles se eperme 🤪
 
Kam une 1 sekret:
Te gjithe ketu jane thashethemaxhinj 😝
 
Mbaj gojen, une i kam me fakte dhe kur i ke me fakte nuk quhen thashetheme.😂
Urra... hudhi se kam pi kafe ndarke une. Skam si e shtyj kohen 🤣
 

Konkursi Letërsisë

  • 1-Brenga ime dashuri

    Votat: 7 41.2%
  • 2-Botë e mjerë

    Votat: 4 23.5%
  • 3-Shitësja e farave

    Votat: 6 35.3%
Back
Top