Thashetheme forumesh!

Po po , nderkohe shkon edhe kryen nevojat personale derisa te mbarojne reklamat 😂
Pikerisht edhe ata per ate pune e bejen me dy pjesë filmin qe te kesh mundsi te qash ne vetmi lool
 
E keqja eshte kur nuk gjen njeren shapke dhe nxiton qe te kapesh pjesen e dyte 🤣
I ben gishtat e këmbs copa , e perfubon ne divan me te shara e ulerima , dhe me shum te vjen inat se nuk e kuptove cfar i tha ajo atij sa filloj pjesa e dyt 😂
 
I ben gishtat e këmbs copa , e perfubon ne divan me te shara e ulerima , dhe me shum te vjen inat se nuk e kuptove cfar i tha ajo atij sa filloj pjesa e dyt 😂
Po ore , edhe bertet neper shtepi .. kush ma mori shapken , se ketu e kisha 😂
 
Meqë jemi tek tema e llafeve.
Ndonjë zyrë martesore a ka😋😋?
Ndonjë burrë me letra amerikone a ka😂😂🤣🤣
Unë vdes për letra shqiptare ☺️
Po s’kam qëlluar ndonjë artiste që i mer dhuratë pa martesë 😔
 
Më tha njëri shih ça bën dyri ,po përqesh trerin me perin ,pastaj erdhi gjari kishte marr shtarin,nga pas erdhi teri,i kishte mbledh nëri që e hëngërt dheri 🤣
@Punk1 🤣🤣🤣🤣vetëm ti më kupton mua 🤣
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top