Thashetheme forumesh!

E**A**

Antarë i Respektuar
Kisha thon që s'do hapja mo tema por po e vej dorën në zemër dhe po boj edhe një sakrificë.

Kjo tema vlen për forumistat me përvojë, që vizitojnë/monitorojnë 🤣 rregullisht disa forume dhe më pas ndihen të indinjuar nga padrejtësitë 😁

Mund të hapni një blogger me titull "Thashetheme forumesh" apo "Fakte furumesh" dhe mund të postoni çfarë të doni si anonim, nga një IP anonime, me një host anonim 😁 pa kurrëfarë shpenzimi 😁 hapni blogun, shkruani një artikull për x apo y anëtar, dërgojeni linkun ke disa forumistë miq të anëtarit apo anëtares që ju ka frymëzuar, lini komentet aktive dhe vetëm numëroni nr e vizitorëve dhe shifni gallatë 🤣🤣

Udhëzimet si mund të hapni një blog falas keni pafund, ja një shembull 😁

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Kisha thon që s'do hapja mo tema por po e vej dorën në zemër dhe po boj edhe një sakrificë.

Kjo tema vlen për forumistat me përvojë, që vizitojnë/monitorojnë 🤣 rregullisht disa forume dhe më pas ndihen të indinjuar nga padrejtësitë 😁

Mund të hapni një blogger me titull "Thashetheme forumesh" apo "Fakte furumesh" dhe mund të postoni çfarë të doni si anonim, nga një IP anonime, me një host anonim 😁 pa kurrëfarë shpenzimi 😁 hapni blogun, shkruani një artikull për x apo y anëtar, dërgojeni linkun ke disa forumistë miq të anëtarit apo anëtares që ju ka frymëzuar, lini komentet aktive dhe vetëm numëroni nr e vizitorëve dhe shifni gallatë 🤣🤣

Udhëzimet si mund të hapni një blog falas keni pafund, ja një shembull 😁

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Po nese bejme share te 3 friends ne fb dhe instagram a perfitojme gje ? 😂
 
Po nese bejme share te 3 friends ne fb dhe instagram a perfitojme gje ? 😂

Akoma më mirë 😁
Se mos harroj edhe nja dy rekomandime strategjike:

1. Shtoni në blog opsionin: Dërgoni historinë tuaj 😁
2. Historitë e reja të publikohen njëherë në tre ditë ose një herë në javë sepse rritet interesi, si me serialet e telenovelave 😁
 
Akoma më mirë 😁
Se mos harroj edhe nja dy rekomandime strategjike:

1. Shtoni në blog opsionin: Dërgoni historinë tuaj 😁
2. Historitë e reja të publikohen njëherë në tre ditë ose një herë në javë sepse rritet interesi, si me serialet e telenovelave 😁
Me binde ... po bej abonim 1 vjecar 🤣
 
Une e hapa temen me iden cfare thashethemi do lexoj.
Kshu gjerash bloge e ca jane,sdi me hap, as me i perdore. :p
 
S'kam nërmen me hap gjo unë jo, ndryshe do e kisha hap prej kohësh po s'kam nerva për kshu gjonash 🤣


E sheh si tërheq vëmendjen titulli 😁
Se mohojjjj,vrapovaaa vrapppppp me kliku. ahhahahahahahaha
 
Lot!
ph2.gif

Ketu do paskemi gallate! loollool
 
S'kam nërmen me hap gjo unë jo, ndryshe do e kisha hap prej kohësh po s'kam nerva për kshu gjonash 🤣


E sheh si tërheq vëmendjen titulli 😁
Une ndonjihere pertoj edhe te kthej pergjigje , pervecse ne rastet kur me vijne pergjigjet si vegime dhe i hedh ne forum ... pastaj shoh qe dikush merzitet dhe kuptoj qe vegimet nuk ishin shenje nga zoti 😂
 
O ç'u kënaqëm 😁 (hapet ke pjesa e duhur, kur fillon thiatro 🤣)

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Fati im! Me ra nga qielli! lool lool lool
 
Kisha thon që s'do hapja mo tema por po e vej dorën në zemër dhe po boj edhe një sakrificë.

Kjo tema vlen për forumistat me përvojë, që vizitojnë/monitorojnë 🤣 rregullisht disa forume dhe më pas ndihen të indinjuar nga padrejtësitë 😁

Mund të hapni një blogger me titull "Thashetheme forumesh" apo "Fakte furumesh" dhe mund të postoni çfarë të doni si anonim, nga një IP anonime, me një host anonim 😁 pa kurrëfarë shpenzimi 😁 hapni blogun, shkruani një artikull për x apo y anëtar, dërgojeni linkun ke disa forumistë miq të anëtarit apo anëtares që ju ka frymëzuar, lini komentet aktive dhe vetëm numëroni nr e vizitorëve dhe shifni gallatë 🤣🤣

Udhëzimet si mund të hapni një blog falas keni pafund, ja një shembull 😁

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Na nje zyrë per lidhje martesore anonim na hap dot ti ne ? 😀
 
Po ti meqe ke njohje ne vendet aziatike. :p
Na sill ca Japonez pra. :p
kinezet skemi ca i duammm

As njonin as tjetrin s'ke ç'i do se në vendet e tyre, janë bo mo rracista se të bardhët në vendet e tyre. Japonezët të huajt i quajnë: Gaijin 🤣
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top