Thashetheme forumesh!

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Po po , nderkohe shkon edhe kryen nevojat personale derisa te mbarojne reklamat 😂
Pikerisht edhe ata per ate pune e bejen me dy pjesë filmin qe te kesh mundsi te qash ne vetmi lool
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
E keqja eshte kur nuk gjen njeren shapke dhe nxiton qe te kapesh pjesen e dyte 🤣
I ben gishtat e këmbs copa , e perfubon ne divan me te shara e ulerima , dhe me shum te vjen inat se nuk e kuptove cfar i tha ajo atij sa filloj pjesa e dyt 😂
 

Punk1

Antarë i Respektuar
I ben gishtat e këmbs copa , e perfubon ne divan me te shara e ulerima , dhe me shum te vjen inat se nuk e kuptove cfar i tha ajo atij sa filloj pjesa e dyt 😂
Po ore , edhe bertet neper shtepi .. kush ma mori shapken , se ketu e kisha 😂
 
Top