Të pasmet fantastike të Natasha Oakley

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
1448443673oakley.jpg


Mëngjesin e së mërkurës Natasha Oakley tregoi fizikun e saj fenomenal në plazhin e Sidnejt.

Blogerja e bikinit ishte së bashku me të dashurin e saj Gilles Souteyrand.

Natasha dhe Gilles kanë nisur marrëdhënien e tyre para 6 muajsh.

/ Top Channel

oakley1.jpg


oakley2.jpg


oakley3.jpg


oakley4.jpg
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Të pasmet fantastike të Natasha Oakley

E ku e ka fsntastiken kjo e pasme... Si e pasme pule.
 
Titulli: Të pasmet fantastike të Natasha Oakley

Na iku petlla fare, sdi ku ta mbaj mendjen njeriu shkret
tek te pasmet e ktyre apo te predha e erdoganit
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Të pasmet fantastike të Natasha Oakley

Me i çik te përthyme t'gjithve na dalin byçët ashtu! :p
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Të pasmet fantastike të Natasha Oakley

Kjo po qe e kerkon dhunen mu aty :druprapanice:

Po he se po ja falim per nder te dites,qe neser filloni me dhune lol
 
Top