Takim Romantik ne qeline e burgut te Big Brother 5

WxP

Antarë i Respektuar
Banorët pas darkës bejnë lojra në dhomën e ndenjes dhe gjatë kësaj kohe bisedojnë dhe shkëmbejnë shaka të ndryshme. Françeska shkon pranë qelisë së tre të dënuarve dhe i kërkon Ermirës, gardianes së burgut, që të takojë Ermalin brenda në qeli. Ermira e lejon dhe i përcakton orarin e kohëzgjatjes së vizitës dhe u kujton se ajo është duke i vëzhguar.Françeska shkon pranë shtratit të Ermalit dhe i thotë duke e puthur e përqafuar “më kishte marrë shumë malli për ty”. Më pas Ermali e pyet se si ka fjetur ajo natën e kaluar pa Ermalin pranë dhe shton “do vish të flesh këtu me mua sonte”. Françeska i përgjigjet “po” dhe Ermali e sygjeron që ajo të bëjë kërkesë te Vëllai i Madh për këtë gjë.Françeska i thotë në formën e një pyetjeje Ermalit,”ty nuk të merr malli fare për mua, apo jo?”, por Ermali i përgjigjet “më merr, si s’më merr”. Gjatë kësaj kohe Françeska dhe Ermali shkëmbejnë puthje e përqafime të ngrohta mes tyre, ndërsa Liami dhe Arbëri mbajnë një çarçafë të hapur, për të penguar shikimet e banorëve të tjerë kundrejt çiftit duke krijuar kështu një situatë qesharake.Ermira njofton Ermalin dhe Françeskën se edhe një minutë ka ngelur nga takimi i tyre, ndërsa ata i luten që t’i lërë pak më shumë bashkë.
Nuk kalon shumë kohe dhe Ermira i njofton përsëri çiftin se duhet të dalë Françeska. Të dy puthen në buzë dhe Françeska del nga qelia. Pas këtij takimi romantik, tre djemtë fillojnë përsëri bisedat e tyre.

Top-Channel
 

Attachments

  • puthje-ne-buze4-11-3-300x179.jpg
    puthje-ne-buze4-11-3-300x179.jpg
    15.8 KB · Shikime: 78

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Pe: Takim Romantik ne qeline e burgut te Big Brother 5

Na hapen zorret e barkut....tani e kuptoj qe jane femrat si kjo qe i japin emer te keq femres shqiptare dhe qe i bejn cunat shqiptar te ankohen qe s'ka me femra tamam!
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Takim Romantik ne qeline e burgut te Big Brother 5

uaaaaaaaaaa sa romantike... LOL LOL LOL
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Takim Romantik ne qeline e burgut te Big Brother 5

hajde respekt hajde.....
 

AjSi

...
V.I.P
Titulli: Takim Romantik ne qeline e burgut te Big Brother 5

Ky nuk eshte takim romantik...ky eshte thjesht nje takim miqesor edhe respekt..

ose tpakten kshu i ka takimet miqesore frranceskka
 

Endrra

VIP
V.I.P
Re: Takim Romantik ne qeline e burgut te Big Brother 5

weeeeeee na paskan puth bukuroshin e BB ,,,ahahahaha sa gallate

Po kujt i be me pershtypje kjo ?!
 

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Takim Romantik ne qeline e burgut te Big Brother 5

E maj mën se i lajke pijatat,,nëjke vetëm nguzhin dhe a kan një vajz shum e vetmuar.
Nuk kërsitke as në der nga frika që po vjen e ja hap kush Derën,,
se kurrkush me ardh e me dal me të nuk ardhke.
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
V.I.P
Titulli: Takim Romantik ne qeline e burgut te Big Brother 5

Franceska nga ai Big Brother ka ndertuar nje jete te mire duke punuar si ´Menagere´ neper Club-et e Tiranes. Shume e shkathet vajza!
 
Top