Stop dhunes ndaj meshkujve!!!

Ndodh dhe kështu! Dhunë në mes të Tiranës, gruaja s’kursehet, shkelma e grushte partnerit.​


Gruaja nuk kursehet aspak ndaj dhunës, duke mos u vënë veshin as fjalëve të dëshmitarëve.
sddfg.jpg


Një grua ka dhunuar fizikisht partnerin e saj, në zonën e Astirit në mes të rrugës në prani të kalimtarëve të tjerë.

Siç shihet edhe në videon e publikuar nga JOQ, gruaja nuk kursehet aspak ndaj dhunës, duke mos u vënë veshin as fjalëve të dëshmitarëve.

Sipas dëshmitarëve, një djalë ka ndërhyrë për të ndarë çiftin, por gruaja ka refuzuar ndihmën e qytetarit dhe ka vijuar me dhunën.

“Ajo i tha; Ik pash’ zotin se nuk është punë për ty,”-ka bërë me dije dëshmitari.

(k.m/dosja.al)

PS- @MaYaDa , mos qesh, as qejfi mos te bohet, as mos thuaj hallall?
 

Attachments

  • sddfg.jpg
    sddfg.jpg
    26.8 KB · Shikime: 0
  • sddfg.jpg
    sddfg.jpg
    26.8 KB · Shikime: 0
Top