• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

SMS dashurie...

lovely

Anëtar i ri
zbathur eci neper nate syte e tu drite per far , lumi derdhet neper det, ti e une nje filiz jete...
 

Clara

Antarë i Respektuar
Ajo I shkrujti nje leter dhe I tha lamtumir..
Ai e lexoi dhe tha me ne fund I lir...
Ajo pas shum kohesh nisi 1 tjeter dashuri...
Ndersa Ai po e kujtonte at ne vetmi....
Ajo dal nga dale po eharronte....
Ndersa atij ajo po I mungonte ...
Dhe Vendosi vajzen ta takoj ....
Vendosi ti tregonte se nuk mundi ta harroj
Por kur shkoi per ta takuar
Zemra ishte gati per ti pushuar ....
Ajo me nje tjeter po martohej.....
Ndersa zemra e tij po coptohej
Ai ishte prezent ne darsmen e saj
Por Jo si dhenderr por si.....
Dikush qe e beri vetem te qaj....
Ajo e pa dhe ne faqe Iran dy pika lot
Ndersa Ai tha ,,ma mer jeten te lutem O ZOT.....
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Toka eshte e zeze, muri eshte i bardhe me ty fillova dashurine e pare!

lol, si sdi une fare nga kto🤣
 

Arroganti

Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪
Kush te bi n'qafe ty se do behem kamikaze...


lol lol lol

vdeksh jarebi. :p (po menoj une me veten time) :p
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Cdo moment qe ti prekje lekuren time jane ato qe me ngrene zemren peshe sa here i mendoj.
Ishe nje e djeshme e bukur qe i dhe plot ngjyra diteve te mia.Une te dua edhe me mungesen time ne jeten tende.
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
E ksm nji deshire moj goce
Offf sa eshte e thjeshte
me ti puthe buzet e bukura
tjeter gje skisha deshteP.s Cuna kopjojeni e ruajeni tek Spam sms se do ju nevojitet :D
 

Clara

Antarë i Respektuar
Dashuria eshte nje ndjenje qe cdo gje parakalon,
dashuria eshte e verber dhe asgje me nuk shikon,
Dashuria eshte mizore sepse vuajtje shkakton,
dashuria eshte njerezore,lumturi ajo krijon!
 
  • Like
Reactions: Ivy

Clara

Antarë i Respektuar
Te Dua Pa Mas,
Te Dua Pa Dallim...
Te Dua Me Teper Sesa Shpirtin Tim...
S'te Dua Me Fjale,
S'te Dua As ME Germa...
Por Te Dua Nga Shpirti, Te Dua Nga Zemra..
 
  • Like
Reactions: Ivy

Dorina

Zikaltër⚫🔵
Nuk ha mëngjes se të mendoj ty
Nuk ha drekë se të mendoj ty
Nuk ha darkë se të mendoj ty
Nuk fle gjumë se më hahet buka🙊😜
 
  • Haha
Reactions: NGU
Top