Si te dobesohemi .

Ja solucioni thjesht, hyp e zbrit shkallet e ne karantin, se stakon kembe komshiu qe sperdor ashensorin :lol: :lol: :lol: :lol:
Ku di une.. ca do bej..do derdh plehrat ketu.. ndersa ne Al dilja ne plazh..
Pra me mungon motivacioni ?
 
Ja solucioni thjesht, hyp e zbrit shkallet e ne karantin, se stakon kembe komshiu qe sperdor ashensorin :lol: :lol: :lol: :lol:
Po si si takon ? Te gjithe shkallet perdorin
atje ska drita apo punon me ajer ashensori ? ?????
 
Kujdes mos ka efekte anesore , e more me qafe dhe @Loverboy ???
Ai per mua merr cdo rrezik persiper.:p ne fakt e ka kaluar rrezikun dhe po u bera keq me sheron me anti corps qe ka fitu lool
Apo jo @Loverboy .:p
Në Itali është një shprehje : "nëse nuk e do burrin dhe do ta heqësh qafe dhuroj atij një motorr"☻
Un ngaqe dua ta ruaj si syte e ballit dhe e di ca i ka ndodh preferoj te rrezikoj vête per te .??
Une e kam frige motorin se jam rrezu njehere keq ?
Por mduhet ta rifitoje besimin kur kam prane grun, pak adrenalin ?
????
Yes si thua dhe ti my girls rock ? :p

P.s na falni e po sa vum bithen ne divan ? qe ne 7 maj kembeve kshu humben kalorit per t’qen ne teme ?
 
Ai per mua merr cdo rrezik persiper.:p ne fakt e ka kaluar rrezikun dhe po u bera keq me sheron me anti corps qe ka fitu lool
Apo jo @Loverboy .:p

Un ngaqe dua ta ruaj si syte e ballit dhe e di ca i ka ndodh preferoj te rrezikoj vête per te .??

????
Yes si thua dhe ti my girls rock ? :p

P.s na falni e po sa vum bithen ne divan ? qe ne 7 maj kembeve kshu humben kalorit per t’qen ne teme ?
My rock girl? keep it up
 
E kisha fjalen per ne shtepine e saj ku ndodhet tani, jo ne Al... sbesoj qe @Endrra ska drita200.gif
Edhe ne Al ka drita dhe kemi ashensor personal.. po ndryshimi eshte qe atje fluturoj neper shkalla .. shtepija ime .. njerezit e mi ..ketu me duket vetja si 100 vjeçe ??
 

Attachments

 • 200.gif
  200.gif
  542 KB · Shikime: 0
 • 200.gif
  200.gif
  542 KB · Shikime: 0

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 9 32.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 9 32.1%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 10.7%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 2 7.1%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 7.1%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 10.7%
Back
Top