Si te dobesohemi .

Duke e lidhur buçen, nuk ka kohe te shetis gjithkund nese eshte e lidhur:p
 
Duke mos ngrene shume. :p
dhe duke ecur te pakten nje ore ne dit.
 
Huh, kazanin nje muaj rresht dhe e kryve, pse endesh ne kerkim te metodave jo adeguate lool
Po t'ishe burre i mire ti m'beje dhurate nje si kjo, se m'ka vajt edhe mendja per gjize ?

images
 
Nuk dobsohesh nëse nuk kryen aktivitet fizik.
Fillojeni që nga ecja....kërcimi....e më pas tek ushtrimi me peshat....
Po mbajte vetëm dietë,pa aktivitet do humbasësh masën muskulare e jo atë dhjamore.
Po edhe balancimi midis yndyrnave/proteinave/karohidrateve është i nevojshëm.
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 1 12.5%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 4 50.0%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 1 12.5%
 • 4-Engjulli im.

  Votat: 2 25.0%
 • 5-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 6-Ne duart e kohes.

  Votat: 0 0.0%
Back
Top