• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si te besh te lumtur nje femer?

E3

Anëtar i Nderuar
Per ta bere nje femer te lumtur duhet te jesh:

 1. shok i mire
 2. i dashur
 3. vella
 4. baba
 5. mesues
 6. kuzhinier
 7. hidraulik
 8. mekanik
 9. stilist
 10. sexolog
 11. gjinekolog
 12. psikolog
 13. psikiater
 14. terapist
 15. i organizrar
 16. baba i devotshem
 17. sh i paster
 18. atletik
 19. simpatik
 20. i kujdesshem
 21. i zgjuar
 22. te kete fantazi ( krijimtari )
 23. i embel
 24. i forte
 25. i kuptueshem
 26. tolerant
 27. i matur
 28. ambicioz
 29. i afte
 30. guximtar
 31. i vendosur
 32. i besueshem
 33. i respektuar
 34. i pasionuar
 35. komplimentues ( por jo sa per ta cuar ne krevat )
 36. nje qe di te bej pazarin
 37. nje qe s perhap probleme
 38. jo te behet peshe
 39. nje qe nuk sheh te tjeret
 40. dhe nrml skishte si te mungonte i pasurNe te njejten kohe duhet te beje kujdes :

 1. Te mos jete xheloz,por jo dhe i painteresuar fare
 2. Te shkoi mire me familjen e tij por jo ti dedikoje me shume kohe atyre se asaj
 3. Ti lesh gjithmone vend qe te marre fryme asaj,por te tregohet i kujdesur per vendet qe shkon


Gjithashtu shume e rendesishme eshte mos te harrosh asnjhere datat e
 1. Pervjetorit ( takimi pare,puthja e pare,fejesa etj )
 2. Diplomes
 3. Emrit ( dita e emrit)
 4. Mestruacionet


-------------------------------------------------------------
Fatkeqesisht edhe te shikosh me shume vemendje te gjitha qe sa u shkruan me lart asnjhere nje femer sdo arrije lumturine e saj 100 % se mund te ndihet e fundosur nga nje jete perfekte qe po e mbyt dhe te iki me shk... e pare qe i del para


Si te besh te lumtur nje mashkull???

Mos i ca tr...

 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si te besh te lumtur nje femer?

Tek filmi "P.S. I Love You":

Daniel: Cfare duan femrat? Spo arrij t'a gjej. Duan qe t'i pyesim, nuk duan qe t'i pyesim; duan te bejme ne levizjen e pare, nuk duan te bejme ne levizjen. Na duan lart, na duan poshte; duan te perdorim produkte per flokun, nuk duan te perdorim produkte per flokun. Cfare doni ju o njerez?
Holly: Do te them, por do me premtosh qe nuk te thash une.
Daniel: Betohem.
Holly: Eshte sekret. Gati?
Daniel: Po.
Holly: (me ze te ulet) Ne nuk e kemi idene se cfare duam.
Daniel: E dijaaaaa!
 
Pe: Si te besh te lumtur nje femer?

Per ta bere nje femer te lumtur duhet te jesh:

 1. shok i mire
 2. i dashur
 3. vella
 4. baba
 5. mesues
 6. kuzhinier
 7. hidraulik
 8. mekanik
 9. stilist
 10. sexolog
 11. gjinekolog
 12. psikolog
 13. psikiater
 14. terapist
 15. i organizrar
 16. baba i devotshem
 17. sh i paster
 18. atletik
 19. simpatik
 20. i kujdesshem
 21. i zgjuar
 22. te kete fantazi ( krijimtari )
 23. i embel
 24. i forte
 25. i kuptueshem
 26. tolerant
 27. i matur
 28. ambicioz
 29. i afte
 30. guximtar
 31. i vendosur
 32. i besueshem
 33. i respektuar
 34. i pasionuar
 35. komplimentues ( por jo sa per ta cuar ne krevat )
 36. nje qe di te bej pazarin
 37. nje qe s perhap probleme
 38. jo te behet peshe
 39. nje qe nuk sheh te tjeret
 40. dhe nrml skishte si te mungonte i pasurNe te njejten kohe duhet te beje kujdes :

 1. Te mos jete xheloz,por jo dhe i painteresuar fare
 2. Te shkoi mire me familjen e tij por jo ti dedikoje me shume kohe atyre se asaj
 3. Ti lesh gjithmone vend qe te marre fryme asaj,por te tregohet i kujdesur per vendet qe shkon


Gjithashtu shume e rendesishme eshte mos te harrosh asnjhere datat e
 1. Pervjetorit ( takimi pare,puthja e pare,fejesa etj )
 2. Diplomes
 3. Emrit ( dita e emrit)
 4. Mestruacionet


-------------------------------------------------------------
Fatkeqesisht edhe te shikosh me shume vemendje te gjitha qe sa u shkruan me lart asnjhere nje femer sdo arrije lumturine e saj 100 % se mund te ndihet e fundosur nga nje jete perfekte qe po e mbyt dhe te iki me shk... e pare qe i del para


Si te besh te lumtur nje mashkull???

Mos i ca tr...
Pak te ekzagjeruara me duken.. sidomos kjo e mestruacioneve LOL
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Pe: Si te besh te lumtur nje femer?

te mira keshillat,..LOL..
gjithesesi te lumtur ste ben askushe ne bote,.po nuk qeme te lumtur brenda vetevetes,.lumturia eshte hipotez personale pastaj lehtesishte e plotesueshme,.dhe nga tjetri qe ke afer..
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Si te besh te lumtur nje femer?

Shume paski vene une disa dua...sidomos nje kuzhiner :D
(por edhe te tj sbejne dem LOL)
Persa i takon datave.. une nuk i mbaj mend, gjithmone i mban mend ai tjetri :D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Si te besh te lumtur nje femer?

Meshkujt kane ardhur mbi toke te vuajne ( nga keto femrat e poshtra qe kerkojne kaq shume per nje cop lumturie!).
Thoni dhe ju...sjane per te ardhur keq?:p

ps: sh e shkurter lista, duhen dhe ca cilesi te tjera:)
 

DeliriumMind

Boulevard of broken dreams.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Pe: Si te besh te lumtur nje femer?

gjeja qe me ben te lumtur eshte qe me mu zbraz nervat dhe nuk kontrollon fjalet por kur sjam un sbaton keshillat e mia :)
kjo do te thot qe i jep rendesi fjaleve te mia <3
 

ZHIGO

sura sio moyo
Pe: Si te besh te lumtur nje femer?

sa mosmirnjohse ju femnat o dliro,,

shife sa pak kerkojm ne fundja , sic thot me lart glumi "kenaqemi me pak" ,, un jam i zakonit qe ti shofim anen pozitive te gjonave ,, dmth me pak fjal ka me pak sforco nga ana juj apo jo ? lol veçse shtoji pak ata gjana siç the ke tema tjeter , tip femre qe i bo te gjitha , hekuros ,palos , shplureros , sekseros ...

kupton...kto i boni per vete,, se duhen bo , dmth te gatush ect...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Si te besh te lumtur nje femer?

Ajo ishte loje fjalesh... :p
Te paket jane ata njerez qe kenaqen me pak..njeriu ne natyre eshte mosmirenjohes edhe i pa ngopur, nuk kenaqet kollaj me ato qe ka (femra e meshkuj bashke) :(
Epo atehere sjemi te thjeshte asnjera pale....Lere se tani po na shfaqni dhe ju komplekse,e neve vec si ne ''histori'' na ka mbet qe nuk kenaqemi kurr....
 
Top