Si qani kur qani ☻ ?

Une qaj me lot! ???
 
  • Haha
Reactions: NGU
Me se shumti pa lote dhe ne shpirt.
 
Dje kam qajt ne librin per shembull, po kshu me ze ?‍♀️
 
Ne privacy me pika loti :)
 
Monsters Inc Reaction GIF by filmeditor
 
Me lot,pa ze! Shpesh me buzeqeshje neper kujtime keto kohe!! :))
 
Shikoj veten ne pasqyre ,e me vjen keq qe qan,e ja plase me shpejtesi qe te kry pune sa me shpejte????
 
  • Haha
Reactions: D.
Back
Top