• MirĂ«sevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si e pelqeni bakllavanë?

Sensual

Antarë i Respektuar
@Sensual po ty, si te pelqen ?!
Fiks sic e ke pershkruar, prandaj ishte reagimi wow. Eshte fiks sic e bente gjyshja ime kur mblidheshim te gjithe per diten e "tulljes se bakllavase" ( pergatitjes). Gjyshja ime kishte edhe nje element tjeter, ne fund pasi prihej aq bukur dhe ne perfeksion, merrte dy pupla gjeli dhe e lyente me gjalp te shkrire siper qe te shkelqente. Cfare kohesh kane qene! Me vjen keq qe ne mbesat s'mesuam te hapim peta 😆
 

ZoteriaJuaj

Aqif Bej Efendiu
Fiks sic e ke pershkruar, prandaj ishte reagimi wow. Eshte fiks sic e bente gjyshja ime kur mblidheshim te gjithe per diten e "tulljes se bakllavase" ( pergatitjes). Gjyshja ime kishte edhe nje element tjeter, ne fund pasi prihej aq bukur dhe ne perfeksion, merrte dy pupla gjeli dhe e lyente me gjalp te shkrire siper qe te shkelqente. Cfare kohesh kane qene! Me vjen keq qe ne mbesat s'mesuam te hapim peta 😆
Mos jemi gje te afert ne dy?
 

Endrra

VIP
Me shume arra dhe Peter nje nga nje te holluara e te lyera me gjalpe .. jo kto qe i Holland 10 bashke .. mbase del me e bute . Por me pelqen cik krokante 😊
 
Private conversations
Help Users
    Top