Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Fly

Larguar
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Cfare ka than ktu qe qeka bo motiv debati?
Un shaj me keq se Bleona dhe asnji sme ka dediku artikull :p
Jo, serjozisht tani... e mbeshtesh per cfare ka than.
E kemi ne gjak te shofim cbojne te tjeret.. sna rrihet pa gjykuar. Ju e shani dhe ajo bo lek... kokrren e qefit bon.
Pastaj per cfare ankoheni.. s eshte as e shemtut.. alamet femre per tu par

Ne ketu spo ankohemi po mesojme si behet pastermaja dhe groshi, nqs dicka do e lidhnim me zonjushen ne fjale per ankese do ishte te hiqte ato duart nga gjoksi dhe shalet se nuk haet pastermaja that :D
 
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Ne ketu spo ankohemi po mesojme si behet pastermaja dhe groshi, nqs dicka do e lidhnim me zonjushen ne fjale per ankese do ishte te hiqte ato duart nga gjoksi dhe shalet se nuk haet pastermaja that :D

Po fergese di me bo ti?
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Kjo lop (i kerkoj falje lopeve per krahasimin) i ka shit drute (keshtu themi nga ne per ate qe i ka humb rruga ne oborr dhe nuk di cka flet e cka ben)

Kur na bo moral dhe ti mo ! Ahahahaha
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Po fergese di me bo ti?

Jo po patllixhane te mbushura.
Na hapet oreksin me kto komente nosense
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Po fergese di me bo ti?

Jo po patllixhane te mbushura.
Na hapet oreksin me kto komente nosense
 

Fly

Larguar
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Jo po patllixhane te mbushura.
Na hapet oreksin me kto komente nosense

ok flasim per bleonen, si te duket pjesa siper? mua me duket si tave me speca nga ato te mbushurat :p
 
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Mua me duket si imam ballajdi...holl holl po me duket dhe si musaka me patate kjo Bleona
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Lolly, kush te dha te drejten te me citosh se pari....dhe se dyti ty aspak nuk te intereson cfare shes e cfare blej une. U morem vesh.
 

ida angel

:)
V.I.P
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Mire ben jo po do mar leje nga shqiptaret se ca do bej, jeta eshte e saj cdo kush e di vet kush eshte e mira apo e keqja .
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Lolly, kush te dha te drejten te me citosh se pari....dhe se dyti ty aspak nuk te intereson cfare shes e cfare blej une. U morem vesh.

rihanna-no-finger-wave.gif

QnBggx78l7IIVAdP7mo4dkE5n82l4QMvbLwppj2bfqUcyLmG1F.jpg
 

Attachments

  • QnBggx78l7IIVAdP7mo4dkE5n82l4QMvbLwppj2bfqUcyLmG1F.jpg
    QnBggx78l7IIVAdP7mo4dkE5n82l4QMvbLwppj2bfqUcyLmG1F.jpg
    6.1 KB · Shikime: 0
  • QnBggx78l7IIVAdP7mo4dkE5n82l4QMvbLwppj2bfqUcyLmG1F.jpg
    QnBggx78l7IIVAdP7mo4dkE5n82l4QMvbLwppj2bfqUcyLmG1F.jpg
    6.1 KB · Shikime: 0

Fly

Larguar
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Mire ben jo po do mar leje nga shqiptaret se ca do bej, jeta eshte e saj cdo kush e di vet kush eshte e mira apo e keqja .

Kete keni gje te keqe ju, jetoni me "shprehje" statike.

Ka zgjedhur te jete person publik, ashtu si imazhi i mire te ngre lart ashtu dhe te perplas ne toke, keta njerez jetojne mbi opinione dhe me te pelqyshmit bejne fansa, e ke parasysh kur nje person publik duket perfekt? Ja ashtu ruhet nga "skandalet" dhe pavarsisht se mund te mos kete 2 fije tru e udhezojne mos llapi shum per prishje imazhi ndryshe i bie popullariteti... Kjo vlen ne pergjithesi se per bleonen si bleone me mir merem me groshin dhe pastermane me siper :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Kjo lop (i kerkoj falje lopeve per krahasimin) i ka shit drute (keshtu themi nga ne per ate qe i ka humb rruga ne oborr dhe nuk di cka flet e cka ben)

Po pse perdor nje fjalor till o ylli ! cfar te keqe ka per syt e tu, sikur nuk i ke qef te shikosh keshtu Bleonen apo si eshte puna.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Ti mire e ke por ne ket rast spo flasim per komshien time apo tenden qe ka dale lakuriq ne ballkon :p. Por po flasim per nje person publik , dhe ne momentin qe zgjedh kte rruge dhe behesh person publik duhet t'kuptosh qe ska privaci. Njerzit edhe do te shajne ,edhe do te kritikojne sepse jo te gjithe kane gustot e bleones. Por ama bleona nuk ka te drejte ti ofendoje apo ti shaje ne kte menyre si me qene ordinere e torre drinit :D

Mir mir ajo gje kuptohet se eshte fetyr publike dhe normal se nuk mungoj kritikat.por jo deri ne nivel aqe te ulet.Ne estraden shqiptare sa femra dalin pothujse lakuriq dhe nuk i kushtoj aqe rendesi sa Bleones.. dhe kjo rob zoti eshte,, dhe i ka ardhe ne maj te hundes me keto kritika duke u mbeshtet cdo her ne kontestin se ne jemi shqiptar baaa..!!!hiq nuk dallojm nga evropianet ne ket pik.
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Oj Bleona oj Bleona i ke bythet si Vagona

Arian Cani
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

folloëers ? Nice nice.

Boll fole dhe nxirr nai foto nudo !
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

sh mire jua ka beree,,,,po thuj bleones...mos prit shume nga fansat
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Pse mire fansat duan te degjojne artin e saj jo te masturbohen me foto te ashtuquajtura artsitike...
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Po pse perdor nje fjalor till o ylli ! cfar te keqe ka per syt e tu, sikur nuk i ke qef te shikosh keshtu Bleonen apo si eshte puna.

Jo Afre, nuk kam qef te shoh nje femer shqiptare te degradohet ne kete nivel. E di se shumkush ketu mendon se po shes mend, por kete mendim e keni se nuk me njihni ashtu si duhet. Por nuk kam nevoje te flas per kete, une vec e kam shpreh mendimin tim.
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Pse mire fansat duan te degjojne artin e saj jo te masturbohen me foto te ashtuquajtura artsitike...

Dmth fajin e ka bleona dhe jo ato qe masturbohen me fotot e saj lol lol
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Ti prap se prap ngelesh nje nga fiksimet e mija te femijris lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Jo Afre, nuk kam qef te shoh nje femer shqiptare te degradohet ne kete nivel. E di se shumkush ketu mendon se po shes mend, por kete mendim e keni se nuk me njihni ashtu si duhet. Por nuk kam nevoje te flas per kete, une vec e kam shpreh mendimin tim.

lere se po te besoj ylli lol
 
Redaktimi i fundit:

Fly

Larguar
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Dmth fajin e ka bleona dhe jo ato qe masturbohen me fotot e saj lol lol

Me lejo te thyej zemren, sesht material per mastrubim dhe pse do ish keq te kishim nje tonen per keto pune
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

lere se po te besoj ylli lol

Afre,,,,ne dash beso, ne dash mos beso...por ne virtual askush askend nuk mund ta njoh se cfare eshte.
 
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

E mire esht qelbesira ske ç'ti thuash!
kjo e ben mas miri lol..sekth drog and love!!
#forca Bleona tunde fort lol
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

E mire esht qelbesira ske ç'ti thuash!
kjo e ben mas miri lol..sekth drog and love!!
#forca Bleona tunde fort lol

Ajo e ka m'terezi daku dhe e perdor mir reklamen por ne momentin qe nuk do nxjerri me foto nudo, pastaj do braktiset si qytet nga malarja.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Ne i koment diku siper lexova; Te heqi duart nga gjoksi ...
Vertete pse si heq duart,apo ka frike qe do perdhunojne virtualisht fansat ahahhahahahah :p
 
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Ne i koment diku siper lexova; Te heqi duart nga gjoksi ...
Vertete pse si heq duart,apo ka frike qe do perdhunojne virtualisht fansat ahahhahahahah :p

E di ylli mte gje? lol
 
Top