Sa vjet keni jashte atdheut?!

Sa vjet keni jashte atdheut?!

 • 1-3 vjet

  Votat: 13 10.8%
 • 4-6 vjet

  Votat: 15 12.5%
 • 7-9 vjet

  Votat: 23 19.2%
 • 10-12 vjet

  Votat: 28 23.3%
 • 14-16 vjet

  Votat: 17 14.2%
 • 17-19 vjet

  Votat: 6 5.0%
 • me shume se 19 vjet

  Votat: 18 15.0%

 • Totali i votuesve
  120

Baboon

FALEMINDERIT!
Tani ne shqiperi
Me too m'ka ik truni se leku vuu tashi anej. Ja kto janë ato çastet kur bohem pishmon për letrat lol (se kam punu veç me kontratën dmth) po nejse nuk e boj veten ?

@Imp4cT mos pyt mo Evropa si lagje na osht bo (ku m*tin i hapën vizat pra ????)
 
Une skam jetu kurre jashte vendit dhe as nuk e kam ne plan. Me pak sakrifica po perpiqemi tia dalim ktu ne vendlindje. Gjerat qe na lodhin kane me shume vlere, na gezojne me shume kur ja arrijme. Ju pershendes
 

Endrra

VIP
V.I.P
Sa kam ber 18 u arratisa ?

Tani atdheun e kam si oaz.. me pelqejn ato shkujdesjet.. moskokcarjet ...dhe mbush baterit sa her vij ?
 

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
Pyetja duhet te shtrohet "A keni ndermend te riktheheni ndonjehere ne atdhe"? ?

Sa shume Shqiptar kane ik, eshte e frikshme kur e mendon qe ndoshta 90% e tyre sdo rikthehen me kurre ?
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Pyetja duhet te shtrohet "A keni ndermend te riktheheni ndonjehere ne atdhe"? ?

Sa shume Shqiptar kane ik, eshte e frikshme kur e mendon qe ndoshta 90% e tyre sdo rikthehen me kurre ?
As nuk kam ndermend me ik kurre jashte atdheut
Te paret e mij erdhen nga kosova ne fier
E mua me duhet te iki
Jo.....
I mire i keq ky eshte vendi im
Te mire te keqij kta jane politikanet e mij << qe duhen vra me radhe >>
Ku e gjen veten me mire se sa ne shqiperi ??
As kam ik jashte me vite
E as nuk iki
Me muaj po kam dale per pushime
Mos harroni dicka .
Gjithmone vendi i huaj mbeter i huaj
Guri i rende ne vend te vet
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Pyetja duhet te shtrohet "A keni ndermend te riktheheni ndonjehere ne atdhe"? ?

Sa shume Shqiptar kane ik, eshte e frikshme kur e mendon qe ndoshta 90% e tyre sdo rikthehen me kurre ?

Une kete muaj bej 14 vjet.
Po kam ndermend te ritkhehem.
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Edhe un kam ndërmend mu kthy kur te dal ne pencion inshAllah, e imagjinoj vedin ne breg te detit me kallam ndor ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Pyetja duhet te shtrohet "A keni ndermend te riktheheni ndonjehere ne atdhe"? ?

Sa shume Shqiptar kane ik, eshte e frikshme kur e mendon qe ndoshta 90% e tyre sdo rikthehen me kurre ?
edhe Pse e dua shume ate vend nuk
besoj . Kam ik shume e vogel dhe atje kur vi ndjehem e huaj .
Kur kisha babain tim vija me gezim sepse nuk me bente pershtypje shum resti ...heren e fundit mu duk komplet ndryshe ..i ftohte i zymte.
imagjino kur mos kem me as maman time .
Vellan dhe motren i/e kam matan oqeanit
kujt do i plase nese un vi e iki me ? Njerzit jan ber te gjithe egoista te shohin si bilete( euro).

tema : me shume se 19 vjet .
 
Top