Sa e njohim njeri tjetrin!

Qe kur martove vajzat , me duket shtepia bosh ... isha mesuar te trokisja neper dyer , tani se si me duket shtepia me dyer hapur 😜😂
Keshtu sic po rrallohesh nga mendja, te shoh neper dyert e hallkut ty. Ahahahaha
 
Aq sa i ndjekim te përgjigjet te tema pyetje-përgjigje 😁
 
Njohjet virtuale jane gjithnje te limituara, pasi duke ndejt me dike e njohur nga afer, dhe prape mund te dalin te papritura.
 
Njohjet virtuale jane gjithnje te limituara, pasi duke ndejt me dike e njohur nga afer, dhe prape mund te dalin te papritura.
Cdo gje eshte e limituar nese nuk jep shume, ose sa u intereson tjereve.
Dhe e papritura me e madhe eshte, kur njeh kafshe me fytyre njeriu dhe te dukeshin si engjej.
Te perqafoj 🤗 dhe gz qe jeni te gjitha mire.
Respekti thone se fitohet dhe pse disa njerez nuk e dine cdo te thote. Ti je e vecante dhe meriton te vleresohesh dhe respektohesh🤗😘😘
 
Mjaftueshem sa per te kaluar kendshem ne shoqerine e njeri-tjetrit ketu.
 
Vetem nga pamja them se e njoh veten..gjirhmone nqs I besoj pasqyres
Disa teori konspirative mbi filozofine e racionalitetit thote qe;
Jemi nje qenie inekzistente,jemi thjesht nje iluzion.
Ec merrev esh.
 
Disa teori konspirative mbi filozofine e racionalitetit thote qe;
Jemi nje qenie inekzistente,jemi thjesht nje iluzion.
Ec merrev esh.
Me pak fjal ku e di une se kush jam une.dhe qe jam une..ehhh cna trazuat neuronet tani.ufffff
 
Me pak fjal ku e di une se kush jam une.dhe qe jam une..ehhh cna trazuat neuronet tani.ufffff
Vetem gjumi i zgjidh keto gjona. ahhahahahaha
 
Kam menduar se njihja disa por spaskam njohur asnjë 😁
Ndoshta faj im 🥱jam tepër gjumashe
 
Pse lodhesh ti te njohes cdo stine ,nje version?😝
Nga halli moj shoqe se behet robi bored kur nuk ndryshon
Më duket tjetër vetja këtë vit 🤣 sikur jam pjekur 😂
Më ka ndryshuar dhe karakteri 😂 jam bërë rob i vështirë më duket (telendare) 😂😂
 
Shkronjat behen fjale dhe fjalet e kane aftesine te vrasin dhe te perqafojne dhe keshtu ne njohim shpirtrat e njerezve nepermjet tyre ketu.
Sado te shtiren njerezit dalin ne pah ne cdo rast qe u jepet ,si per mire dhe si per keq!
Me mua e ke? 😊 Thjesht kurreshtar
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 1 12.5%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 4 50.0%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 1 12.5%
 • 4-Engjulli im.

  Votat: 2 25.0%
 • 5-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 6-Ne duart e kohes.

  Votat: 0 0.0%
Back
Top