Sa aktive jane anetaret e forumit virtual?

Lauri

Anunnak
@Eugeneral ,
Per statistike tema vlen, sinqerisht tani.
Por....flas per veten, une kur zhdukesha e beja me vite, kohet e fundit e kam bere me muaj ose jave, nje here mbaj mend qe forumi na zhduku numrin e postimeve.
Thene te gjitha keto statistikisht tema eshte e sakte, edhe pse keto jane gjera qe i sherbejne stafit dhe jo neve si usera.
Shmange një detaj tjetër të rëndësishëm për të bërë një llogaritje më të saktë.
Po më mirë të mos dalë në dritë ai detaj..?
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
He si e lame? Do e cojme me pushime ne maldive vendin e pare?

Go Fund per te tereeeee lool
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Thash cfare paskam ba se me paska dal emri?
 
Redaktimi i fundit:

Baboon

FALEMINDERIT!
Skjuzmi njeçiçke po mua ma ke bo me hile? Temen o
Ne jemi ke kategoria peshave t'ronda lool
Kto jane pesha pupël ?

Ti tashi paske bo vitin Unë e boj ne Maj, kshu jemi n'gare
Po ti ke menaxher don kingun ??
Megjithatë do vij dita kur ?200.gif
 

Attachments

 • 200.gif
  200.gif
  1,005.2 KB · Shikime: 0
 • 200.gif
  200.gif
  1,005.2 KB · Shikime: 0
 • Haha
Reactions: D.

SanTucio

Antar Aktiv
Duke pjesetuar mesashet tona me kohen qe ndodhemi ne forum (qe nga dita qe jemi regjistruar) del sa postime ne dite postojme, pra sa jemi aktiv...
Pershembull une, nga dita qe jam regjistruar ne forum e deri me sot pjesetuar per postimet qe kam me del afer 1 postim ne dite...

Me poshte kam logaritur perafersishte se sa aktive (me postime ne dite) jane 20 anateret me me shume postime...
Mund ta beni edhe vete...

@Moonlight ka 28 postime ne dite
@NeVertiti ka 17
@Vajza ka 13
@Nicktjeter ka 10
@Marla ka 10
@Xhelozi ka 39
@Legally_Sweet ka 7
@Loverboy ka 5
@Arfenilla ka 6
@NGU ka 20
@Ledia ka 6
@Frank ka 33
@SpaceGirl ka 5
@Bebw ka 41
@Amara_La_Negra ka 29
@kitrra 123 ka 5
@Darius ka 7
@sweetzzinna ka 4
@Jetmira ka 10
@AnaVie ka 41

...diskutim te kendshem! :)
Po edhe une kujtohem nga nje her ne muj ??
 
Top