Sa aktive jane anetaret e forumit virtual?

Baboon

FALEMINDERIT!
Spacegirl (Delirium Mind) ka bo pushim 5 vite nga forumi kshu qe tjeter llogari bohet duke marr parasysh vetem vitet qe kam qen aktive?

Ps: robt edhe punojne lol
Hyn ktu per defrim e jo tna sjerrin ne tabel qitje
Ç'ke ke hall se te qujn llafazone ??
Pa merak se te traskuron burri, me kte se ritem Unë pa mush një vjec ne forum.
Me siguri e fitoj çmimin llapaqeni vitit meqe ke konkurset e tjera s'kom fat lool
 

Hilarious

Staf në FV.AL
S/M
Duke pjesetuar mesashet tona me kohen qe ndodhemi ne forum (qe nga dita qe jemi regjistruar) del sa postime ne dite postojme, pra sa jemi aktiv...
Pershembull une, nga dita qe jam regjistruar ne forum e deri me sot pjesetuar per postimet qe kam me del afer 1 postim ne dite...

Me poshte kam logaritur perafersishte se sa aktive (me postime ne dite) jane 20 anateret me me shume postime...
Mund ta beni edhe vete...

@Moonlight ka 28 postime ne dite
@NeVertiti ka 17
@Vajza ka 13
@Nicktjeter ka 10
@Marla ka 10
@Xhelozi ka 39
@Legally_Sweet ka 7
@Loverboy ka 5
@Arfenilla ka 6
@NGU ka 20
@Ledia ka 6
@[^_^] ka 33
@SpaceGirl ka 5
@Bebw ka 41
@Amara_La_Negra ka 29
@kitrra 123 ka 5
@Darius ka 7
@sweetzzinna ka 4
@Jetmira ka 10
@AnaVie ka 41

...diskutim te kendshem! :)
Të qesh apo të qaj se paskam nr më të madhë ☻
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Me nxirrni vetem postimt serioze. :p
Jo ato te chit chatit,te dashurise dhe romancave hahahahahaha
 
Skjuzmi njeçiçke po mua ma ke bo me hile? Temen o
 

Lauri

Anunnak
Unë nuk hy as minimalisht në listë.
Në 13 vjet pothuajse gojë mbyllur në forum. Rreth 1000 poste në vit.
Por kur flas ama....tym e ??!!?

IMG_20210311_135638.jpg
 

Didi

C'est la vie.
Kjo llogaria bëhet vetëm për dikë që nga dita e rregjistrimit e deri më sot është aktivë përditë. Ka shumë pak të tillë.

Unë jam rregjistruar në 2008, ske shance të gjesh nr e saktë të postimeve që unë bëj.

Ka vite që nuk hyja fare, pra 0 postime.
Pse kur hyja bëja me qindra postime.

Kshuqë humbje kohe kjo gjë.
 

Lauri

Anunnak
E ciliii paska qene i pari? :p
Neve, gjithmonë foruminvirtual. Po e dogjën.
U desh të fillonte edhe njëherë nga 0. Dhe i rihap pas pak muajsh përsëri
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Neve, gjithmonë foruminvirtual. Po e dogjën.
U desh të fillonte edhe njëherë nga 0. Dhe i rihap pas pak muajsh përsëri
mos me thuaj @WxP i vuri flaken serverit me iden tu e regullu?! ahahhahahahahaha
 
  • Mërzi
Reactions: WxP

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Jo s’ka gje ne rregull sepse edhe nje reagim me reaction eshte aktivitet. Kte si e numeron?

Koha per nje reaction mesatarisht e barabarte me kohen e nje pergjigjeje ne temat me pergjigje te shkurtra.?

Po edhe nje vizitor i thjeshte aktivitet kryen, por une ne kete teme beja fjale per mesataren e postimeve per dite...
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Spacegirl (Delirium Mind) ka bo pushim 5 vite nga forumi kshu qe tjeter llogari bohet duke marr parasysh vetem vitet qe kam qen aktive?

Ps: robt edhe punojne lol
Hyn ktu per defrim e jo tna nxjerrin ne tabel qitje

Nese nuk je dakort per temen mundni ta mbyllni, une nuk ju mohova defrimin por paraqita nje statistike mbi aktivitetin e anetareve (nga ata 20 me postime me shume)!
 

Lauri

Anunnak
Spacegirl (Delirium Mind) ka bo pushim 5 vite nga forumi kshu qe tjeter llogari bohet duke marr parasysh vetem vitet qe kam qen aktive?

Ps: robt edhe punojne lol
Hyn ktu per defrim e jo tna nxjerrin ne tabel qitje
Sa profile ke ti i kam harru. Shpesh nuk di me kë flas ?
 
@Eugeneral ,
Per statistike tema vlen, sinqerisht tani.
Por....flas per veten, une kur zhdukesha e beja me vite, kohet e fundit e kam bere me muaj ose jave, nje here mbaj mend qe forumi na zhduku numrin e postimeve.
Thene te gjitha keto statistikisht tema eshte e sakte, edhe pse keto jane gjera qe i sherbejne stafit dhe jo neve si usera.
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
@Eugeneral ,
Per statistike tema vlen, sinqerisht tani.
Por....flas per veten, une kur zhdukesha e beja me vite, kohet e fundit e kam bere me muaj ose jave, nje here mbaj mend qe forumi na zhduku numrin e postimeve.
Thene te gjitha keto statistikisht tema eshte e sakte, edhe pse keto jane gjera qe i sherbejne stafit dhe jo neve si usera.

Faleminderit per mirekuptimin, mendova se anetaret do te ishin me gjallerues nga kjo pikepamje ku shfaq statistika e numerit te postimeve per dite...
Jam dakort per ate qe thua por kjo eshte thjeshte nje statistike e nje kendeveshtrimi aktiv...
 

AnaVie

Invisible
Duke pjesetuar mesashet tona me kohen qe ndodhemi ne forum (qe nga dita qe jemi regjistruar) del sa postime ne dite postojme, pra sa jemi aktiv...
Pershembull une, nga dita qe jam regjistruar ne forum e deri me sot pjesetuar per postimet qe kam me del afer 1 postim ne dite...

Me poshte kam logaritur perafersishte se sa aktive (me postime ne dite) jane 20 anateret me me shume postime...
Mund ta beni edhe vete...

@Moonlight ka 28 postime ne dite
@NeVertiti ka 17
@Vajza ka 13
@Nicktjeter ka 10
@Marla ka 10
@Xhelozi ka 39
@Legally_Sweet ka 7
@Loverboy ka 5
@Arfenilla ka 6
@NGU ka 20
@Ledia ka 6
@[^_^] ka 33
@SpaceGirl ka 5
@Bebw ka 41
@Amara_La_Negra ka 29
@kitrra 123 ka 5
@Darius ka 7
@sweetzzinna ka 4
@Jetmira ka 10
@AnaVie ka 41

...diskutim te kendshem! :)
Kaja nonen nje muj pushim tani . Shyqyr qe bem pakt me @Loverboy ta shkrim talentin pm. :p

p.s me kte behen 42 me i llaf ?
@Bebw ma kalove mi :( ?
@Eugeneral pas nje muaji beje prap te shoh sa veta do lej pas .:p
Hej merreni me humor i njerez se forumin kjo gjalleri e mban keq mire , me puci me thumba , me tema interessante me tema vl Po rendesi ka me u knaq .

p.p.s jam dakort me ate qe tha @Legally_Sweet .
@WxP kur do na e ngresh vlla ? :p
 
Top