Redon Makashi prezanton partneren, do të bëhet baba

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Redon-makashi.jpg

“Kjo vonesë ka ndodhur edhe për shkak të egoizmit tim…”

Kështu e ka përshkruar Redon Makashi “vonesën” e krijimit të familjes dhe statusin e tij si beqar për shumë vite. I ftuar sot në programin “Rudina” në Tv Klan, përveç kujtimeve nga rinia e tij në muzikë, projektet muzikore që pret t’i realizojë së shpejti, Redoni ka pranuar të tregojë më shumë edhe për jetën private.

I pyetur “çfarë po bën me jetën private”, Redoni pranoi se në këtë drejtim ka ecur me hapa shumë të ngadaltë, ndërkohë që ka qenë i pari nga të gjithë miqtë që ka nisur njohjet dhe, më vonë, ndoshta edhe lidhjet me vajzat: “E thashë edhe pak më herët. Për këtë pjesë ka qenë egoizmi im për t’iu përkushtuar muzikës, që më ka lënë me hapa më të ngadaltë. Ndërkohë që të gjithë miqtë e mi sot janë me fëmijë, unë jam akoma pas, edhe pse kam qenë i pari që jam njohur me një person…”, – tha Redoni.

Megjithatë, i ngacmuar edhe nga Rudina për gjysmën tjetër të tij, ai tha se tashmë e ka gjetur dhe beson se ky është viti i ndryshimeve të mëdha. Madje, edhe viti kur kantautori i njohur do ta prezantojë partneren edhe zyrtarisht: “Besoj se po…” – tha ai për këtë.

Gjithashtu, beson edhe se në këtë vit, do të ndryshojë edhe statusi i tij prej beqari. Dëshirën për të pasur shumë fëmijë, Redoni e ka treguar edhe më herët, megjithatë, sot me humor, pasi pranoi se gjatë këti viti do të ndryshojë se s’bën, “… se s’ka ku të shkojë më”, pranoi edhe “të bëjmë një njëherë, se për dy s’kemi kohë.”

I menjëhershëm ishte edhe inkurajimi i Rudinës, e cila i konfirmoi se në momentin kur do të bëhet baba, do të ndjejë lumturinë më të madhe në botë: “Ndaj nxito…” – i tha ajo.

Ndërkohë që të gjithë presin lajme të reja nga Redoni, së bashku me dy miqtë e tij të ngushtë, Elton Deda dhe Aleksandër Gjoka, kantautori po përgatitet për një koncert në muajin mars, i cili ka kohë që është menduar nga Tre Musketierët./Class

:bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye:
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Redon Makashi prezanton partneren, do të bëhet baba

pfff kujt i plasi hajdari
 

Abisi

larguar
Titulli: Redon Makashi prezanton partneren, do të bëhet baba

Me mire vone se sa kurre i thone nje fjale
 

Monique

With or Without u
Titulli: Redon Makashi prezanton partneren, do të bëhet baba

O Reaa tu martu Redoni ...rri ti

Ama jo o sensu ....
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Redon Makashi prezanton partneren, do të bëhet baba

hahahaha Reaa o glikul mos qaj me per te :p ,i pellemb rob mbi toke eshte ,degjo mua.

Ajt degjoje kete per "dhimbjen" e Redonit.

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Redon Makashi prezanton partneren, do të bëhet baba

Auu ca shikimi tek kjo fotoja :p
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Redon Makashi prezanton partneren, do të bëhet baba

hahahaha Reaa o glikul mos qaj me per te :p ,i pellemb rob mbi toke eshte ,degjo mua.

Ajt degjoje kete per "dhimbjen" e Redonit.Uh cfare dhimbje... jam bere per vetvrasje :qu: si do e kaloj kte travme ne shpirt si :sdi:
Po shpall diten 14/1/17 si dite zie qe tash e tutje :ser:

Auu ca shikimi tek kjo fotoja :p

A s'eshte si shpirt? :lov
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Redon Makashi prezanton partneren, do të bëhet baba

A s'eshte si shpirt? :lov

Nje tiger i vertete....syte e tij sikur thone: Kur te jap kete shikim, dije qe s'ke shpetim :p
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Redon Makashi prezanton partneren, do të bëhet baba

Qe vdeksha une per te o xooott sa i mile qe eshte... :p kastile e ben te vuaj une per te lol
 

Passion

Banned
Titulli: Redon Makashi prezanton partneren, do të bëhet baba

Uh cfare dhimbje... jam bere per vetvrasje :qu: si do e kaloj kte travme ne shpirt si :sdi:
Po shpall diten 14/1/17 si dite zie qe tash e tutje :ser:A s'eshte si shpirt? :lov

Do me na bo qeloz aaaaa? :p
Si majmun esht,jo shpirt :D

Nqs krahadon ate me mua,ia marr atij ne kthes un. :p
Vetem krahet e nje engjelli me mungojn :p
Jam bo si postieri Hermes me t'rremby zemnen tende,kjo thot si shpirt per at majmun :(
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Redon Makashi prezanton partneren, do të bëhet baba

Do me na bo qeloz aaaaa? :p
Si majmun esht,jo shpirt :D

Nqs krahadon ate me mua,ia marr atij ne kthes un. :p
Vetem krahet e nje engjelli me mungojn :p
Jam bo si postieri Hermes me t'rremby zemnen tende,kjo thot si shpirt per at majmun :(


Ty mund te kem kurdo,ate jo :p ...dhe e di qe shpesh duam ate qe s'mundemi ta kemi tonen :tulp:
Vetem duke e degjuar Redonin perjetoj orgazem Lol lol

Megjithate mos u bej qeloz se dhe ty te kam xhan.. :kupid: :puth: ..vec ate pak me shume lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Redon Makashi prezanton partneren, do të bëhet baba

Ka ze te bukur Redon Makashi........Dikur luaj me ndjenjen e saj ...nje kenge shum e mir...Redoni dhe elita 5 jan te pa zavendesushem.
 
Titulli: Redon Makashi prezanton partneren, do të bëhet baba

Kush na eshte ky ! Sefte po ia lexoj emrin !
 

Passion

Banned
Titulli: Redon Makashi prezanton partneren, do të bëhet baba


Ty mund te kem kurdo,ate jo :p ...dhe e di qe shpesh duam ate qe s'mundemi ta kemi tonen :tulp:
Vetem duke e degjuar Redonin perjetoj orgazem Lol lol

Megjithate mos u bej qeloz se dhe ty te kam xhan.. :kupid: :puth: ..vec ate pak me shume lol


Sa e keqe :(
 

Passion

Banned
Titulli: Redon Makashi prezanton partneren, do të bëhet baba

Mon!
Redoni desh nje zeriste.
Ku dinte ky ta mbante (Penelopen) :)
Kukull vajze,mos them shum shum shum e bukur. :)

E di si dukej ky afer asaj?
Out total(asnje lidhje).
Si kok palar :D :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Redon Makashi prezanton partneren, do të bëhet baba

Mendja me shkon vec tek ty
Valle ku mundesh ti te jesh tani...
Me kto kenget e ktij edhe mos me qene e dashuruar, dashurohesh me zor :p
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Redon Makashi prezanton partneren, do të bëhet baba

Ahaha fol o Lega fol se vetem ti me kupton mua :lov2:
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Redon Makashi prezanton partneren, do të bëhet baba

Sa mireeeeee. Bravo Redi.

Ne koke te beqareve! :)
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Redon Makashi prezanton partneren, do të bëhet baba

Ne fakt eshte thjesht me i miri ne llojin e tij .
 
Redaktimi i fundit:
Top