Rama s’e rikandidoi, Vangjush Dako voton dhe jep një mesazh

WxP

Antarë i Respektuar
Ish-kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako, ka hedhur sot votën së bashku me familjen e tij. Dako poston në “Facebook” foto nga kutia e votimit, ndërsa shkruan se shpreson që kjo ditë të shkojë në harmoni dhe me qetësi. Më tej, ish-kryebashkiaku socialist iu bën thirrje të gjithë bashkëquetarëve durrsakë të marrin pjesë masivisht në votime, […]

The post Rama s’e rikandidoi, Vangjush Dako voton dhe jep një mesazh appeared first on Balkanweb.com - News24.
 
Top