Qeveria vendosi rikthimin e kazinove ne zemer te tiranes ?

Cfar mendoni per kte gje?

  • Po

  • Jo

  • Indiferent .


Results are only viewable after voting.
ska nevoje me nderru parti se e kerkojne vete ....nlezhe a ligji vete ai....mka nimu itash me 1 mik temin....plus qe 1 shok tmire temin e ka vu drejtor 1 post rendsishem

Mogli o yll bote mos caj kryt se ste le njeri pa pune ty, mos degjo keta te poshtrit qe duan te te merzisin :p
 
Ndoshta ke te drejte, por ai Salvador qe njoh une, nje kusheri qe kam ne Athine, per nje problem qe kishte, e priti dhe ja zgjidhi problemin Kryetari Bashkise Athines. Me nderhyrjen e Kacit. Ndoshta ka dy Salvadora. ???
o zot....pse ta perseris prape mor burre ai asht matrapaz ka force ...ai fiton i nxjerr votat e veta...ka njohje te medha sidomos ne athine....ai ne ambasaden greke ne tr hyn si ne shpi te vet se kane respekt per te qe kur ka lujt futboll ne greqi....por qe asht mashtrus dhe ktej e njofim krejt
 
Ndoshta ke te drejte, por ai Salvador qe njoh une, nje kusheri qe kam ne Athine, per nje problem qe kishte, e priti dhe ja zgjidhi problemin Kryetari Bashkise Athines. Me nderhyrjen e Kacit. Ndoshta ka dy Salvadora. ???
Ndaj po i them qe se njeh .. Se i jati ka qen nder mesuesit e pare ne kosove .. dhe ai ka marre shkollen e mjeshtrise sportive.. ne ate kohe .. e ky flet e ka marre me lek .. nejse mo.. eshte 1 ai .
 
Ndaj po i them qe se njeh .. Se i jati ka qen nder mesuesit e pare ne kosove .. dhe ai ka marre shkollen e mjeshtrise sportive.. ne ate kohe .. e ky flet e ka marre me lek .. nejse mo.. eshte 1 ai .
hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahaha Pretashi
 
Ndaj po i them qe se njeh .. Se i jati ka qen nder mesuesit e pare ne kosove .. dhe ai ka marre shkollen e mjeshtrise sportive.. ne ate kohe .. e ky flet e ka marre me lek .. nejse mo.. eshte 1 ai .
Je shume e sakte! Ate po me tregonte, qe vetem nga babai e fitoj mandatin. Pertej puneve qe ka bere ne Shengjin.
 
Top