Qendrim power 4 ever

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Bravo Luciano qe e hape kete grup Qendrim je flamur i ketij forumi dhe do hedh per diskutim tek stafi te ndrohet motoja
Nje Komb,Nje Gjuhe,Nje e Ardhme me Qendrimin per krah
Tung nga fansi i tij me i cmendur Spartak Bossi II mbas Qendrimit

QENDRIM YOU ROCK MAN :bum:grusht3:
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
erdha erdha e kam gjetur me ne fund kush ma ka vjedhur diturine hahah qendrimi endrim ja fansi nr 3 i yti te adhuroj pa steje me ke ku poston ti un lexoj sdua te humb asnje koment tendin sepse komentet e tua jan jeta jan drita jan info
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Boss po ne skemi kiss mo ???
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
cyber de ti si fans e merion 1 kisss
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Zoteri Qendrim Bossi te pershendes shum a :p:p :D
 

Q-bossi.09

Anëtar Aktiv
O flm shume per znj.Liza kam rrespket une pergjithe gjini femrore amo sa i perkete znj.Anisa te Lutem ajo dicka tjer.
Flm shume gjitheve.
Me shume sinqeritet nga Qendrimi Bossi.
 

ida angel

:)
V.I.P
Jam dhe une fans i Qendrimit ....Bossi i FV eshte :D
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss vetem per Qendrimin ,ju te tjeret jo :D
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
duke qene se dhe une jam nje nder fanset e tua te zjarrta mendova te te shkruaj nje poezi

Qendrim Bossi

Qendrim bosi, djale zotni
tip shume funy per shoqni,
gjith forumit i jep drite,
ben postime dit per dite.

Flet shume qarte dhe me respekt,
i plotesuar ne cdo aspekt,
eshte dhe king, gjith ai djale,
sa pame foton na la pa fjale.

Vertet forumin na e ndriti,
gjith antaret ne kembe i ngriti,
te gjith nje zeri thone ne kor,
duam Qendrim Bossin moderator.

Me respekt nga elbruna,,,,,,
 

Q-bossi.09

Anëtar Aktiv
Flm shume prej teje un jam inderuare qe keni Kushtuare kete poezi per Mua..
Me shume Rrespket per ty nga Qendrimi bosis.
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Pse mos te jem dhe un nje fans per kete,ky e meriton :)

Qendrim te pergezoj respektet e mija,je me te vertet shum njeri me vlera vazhdo keshtu plako se do ja dalesh gjithmon mban.
Respekte Nga HaRoMsI.BOSSI.08
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
erizajes te rrespekton
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
hahaha loyax hahahahha hahahhahahah pershendetje qendrim si je si po kalon ??
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
qendrim do kisha nje propozim per te ber ty nese ke deshire te futesh ne chatin irc fajtori te jesh pjes e chait te kalosh bukur mes bisedave me antaret te njohesh njerez te rinj si thua??? nese je dakot me kontakto dhe te shpjegoj
 

Q-bossi.09

Anëtar Aktiv
Flm shume gjitheve qe keni mbeshter deri tani une qe sot do Largohemi nga ky Forum sepse askush nga Stafi nuk jep pergjigjen pse nuk dua qe me ba mua pjes e Stafit te Forumivirtual.com.
Me shume Rrespket nga Qendrimi Bossi..
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
nuk ke pse largohesh, ketu mund te kalosh bukur dhe pa qene pjese e stafit,,, per ne ehste shume e rendesishme qe ti te jesh mes nesh,,,,
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Qendrush tpershendes
je bo antare qe ke shum fanca qysh po e nin veten :D
 

Ketrushe

Pianistia
Meriton akoma me shume sepse eshte antari me me shume respekt per te gjithe...
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Ku je mashkull. Qendri, shume shmeker t'ka forumi, veq inati kush ta ka.

Me shume respekt, nga Dr.Love Bossi_1984_pr net hotmajll pik kom hahahah !
 
Top