Pse vajzat dashurojnë djem çapkënë

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Jo ato e dun disheze per vete, ...capken, alias: drogmen, mafioz, kriminel, sheik,... .lye qerren dhe je ne rregull
Ky qe ka kto veti qe permende ti ilia vetem capken nuk Eshte .
Bej dallimin mes nje krimineli dhe nje njeriu te zhdervjelle .
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Kjo do teme tjeter,pastaj, patjeter edhe per femrat,...., kane me shume lehtesi bile,..., gjithcka pra eshte e qarte, vetem fjalen "dashuri" mos permendni se me vjen per te vjelle
Ja qe se ben dot dallimin e capkenit.
Un fola/mora shembull veten time qe bej 2ka raste ne sezon dhe 3 pune .
Leku vihet me vullnet Edhe po te levizesh duart e kjo nuk dmth qe te besh ate qe mendove .
Ato jan raste ekstreme pikerisht si krahasimi i *njeriut capken * me nje kriminel.😁
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Çuditërisht më ngjiten këta çunat çapkën,këta bad boyt 🤣
Unë që jam gjë e ëmbël 🥺
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Nje teme thot pse vajzat plq djem shtatlar
Nje tjeter capken! Jo shtatshkurt me trup atleti..
Jo me flok jo pa flok😝jo me makin te mir..
E ne fund ata se nuk duken mir i marrin femrat e mira😝
 
Top