Pse vajzat dashurojnë djem çapkënë

Darius

DENY IGNORANCE
Nga pervoja ime modeste, kam vene re qe shume djem te mire perfundojne me vajza katastrofe, kete asnjehere se kam kuptuar se perse.
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Se pelqejne te capkellenjezohen... :p
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Sepse i terheq risia e fjaleve sic ndodhi e me parashkruesen. :p
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Hajde se nuk kam dale qe te bej per ty se ti je e beshme aty ku je. ;)
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
A ti ke ik per tarabosh mar djale ca lidhje kishte ti e une?
nuk ben capkenlleqe . Me duket se kjo eshte tema
Hapkat nje nga nje o xhan jo me grushta. :)
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Relaks zemra vogel mos pi shume po bej palester
Ke me per te thene se mu lodhen syte duke te lexuar dhe gishtat nuk me bejne te te pergjigjem.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Po sa je e re, t'pelqejne kto gjera por vallai femra ka nevoje per 1 mashkull serioz, te matur, te perkushtuar ndaj saj dhe qe i fal siguri gjate gjithe jetes!
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Nuk e kam lodh kokën ta analizoj pse!
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Nuk e kam lodh kokën ta analizoj pse!
Mbase i ke qartezuar menimet.. Ndaji ene me ato qe si kane sqaruar menimet .. :p
 

Jetmira

V.I.P
Meshkujt e tillë ta marrin mendjen me fjalë të ëmbla,e me dhurata.
Meshkujt e tillë të joshin me shikime,e me maqina të shtrenjta😋.
Meshkujt e tillë bëjnë sikur u preken telat e zemrës,kur ti vendos të largohesh.
Të bëjnë referate me premtime,e kanë në gjak ;):)
E kanë në gjak të të bëjnë për vete
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Meshkujt e tillë ta marrin mendjen me fjalë të ëmbla,e me dhurata.
Meshkujt e tillë të joshin me shikime,e me maqina të shtrenjta😋.
Meshkujt e tillë bëjnë sikur u preken telat e zemrës,kur ti vendos të largohesh.
Të bëjnë referate me premtime,e kanë në gjak ;):)
E kanë në gjak të të bëjnë për vete
Po ka te urtit si puna jeme apo sbejn dy lek 😜
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
gjithnje kam dashuruar djem te mire!
Kush ska qene i mire e kam lene. :p ahhahahahahaha
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Meshkujt e tillë ta marrin mendjen me fjalë të ëmbla,e me dhurata.
Meshkujt e tillë të joshin me shikime,e me maqina të shtrenjta😋.
Meshkujt e tillë bëjnë sikur u preken telat e zemrës,kur ti vendos të largohesh.
Të bëjnë referate me premtime,e kanë në gjak ;):)
E kanë në gjak të të bëjnë për vete
Postimi yt me beri te frymzohem per nje postim ,se si mund te jete nje djal i mire.

Nje djale i shkujdesur,qe ulet ne kafe me forme te qete,me nje shikim te embel , nje buzeqeshje te sinqerte.
Porosit nje kafe per vete,pret te marresh dhe ti nje kafe.
Pastaj rehatohet dhe thote; Po me cna thua?!
Pastaj flet ndoshta pak,per situaten aktuale te ndonje fushe sociale,te pyete se si mbush diten dhe nese kjo perditshmeri eshte sadopak me ngjyre ne kohet tona.
Pastaj nder te tjera,flet per perpjekjet e ti,ne nje shoqeri tranzite.
Pastaj ndoshta flet per ndonje liber apo gazete.
dhe e mbyll duke te thene,qe mjafte u sorollata neper tema pa kuptim,tani dua te te puth dhe le te behemi nje subjekt dashurie per keta kafexhinjet `thashethemxhinjet` ketu rrotull. eh.
 
Top