Pershkruaj shqiptaret me nje fjale.

Kjo teme lindi meqe dikush me pyeti sot: Cila eshte gjeja qe te ka bere me shume pershtypje ne Shqiperi pas kthimit tend?!

Une kisha 1 liste me pershtypje por 1 qe me ka bere e me ben cdo moment eshte se te gjithe duan te jene:
  • Shefa! 🤣
Madje dhe ai qe akoma s'ka marre diplomen sillet si specialist e do te jape urdhera. 😁

Une e nisa, ju bitiseni tani! 😁
 
Sado të lig të jemi me njëri tjetrin,apo të shajmë Shqipërinë në çdo moment.
Por ama tek flamuri nuk durojmë.
E kemi pik të dobët.
Unë prsh qaj sa her dëgjoj vallen e shotës,edhe sa herë vijnë festat e Nëntorit.:):)
 
Sado të lig të jemi me njëri tjetrin,apo të shajmë Shqipërinë në çdo moment.
Por ama tek flamuri nuk durojmë.
E kemi pik të dobët.
Unë prsh qaj sa her dëgjoj vallen e shotës,edhe sa herë vijnë festat e Nëntorit.:):)

Qan ti ama ne pergjithsi ne jeni te paret vec per te kercy😁
Me thuaj sa shkolla kendojne cdo jave himnin e flamurit per te Hena?! Ne Turqi per te hene kur fillonin dhe per te premte pas mesimi kendohej himni perballe flamurit.
Sa shqiptare njohim historine e shqiperise, imtelektualet e saj?! Asnje! Ne jemi shteti qe heroin e beme tradhtar e tradhtain hero. 😁
Sistemi komunist ne na mesoi partine por jo ardhedashurine, superioritetin por jo urtesine.
Ndersa demokracia vleren e zevendesoi me antivleren.
 
Njerez jemi te gjithe, neve na dallon kultura secilit prej neve. Varesisht prej kultures tone qe posedojme edhe njihemi tek te tjeret.

Po ia tregoj nje sekret femrave hepeni syt, mashkull shqiptar qe shikon vetem gruan e vete veshtire se mund te kete. Ndoshta vajzat mund te mendojne se kane kultur djemt bie fjala ne nje vend pune apo dicka te tille. Si te largohen femrat ftyra e "ujkut" paraqitet tek meshkujt! A ne fakt femrat mendojne pozitivisht per keta djemt e "kulturuar". Keshtu jane meshkujt shqiptar, te unet ne epshet e tyre!!
 
ej po c'pasket qene ore.. po si ore vec duke sha.. ja tjua listoj une nja 5 cilesi tak fap...

rrace e zgjuar (shajini shejtana ju shajiniiii, :p)
rrace puntore (thoni sa te doni qe e kane vec per veten e vet, puntore mbeten :p)
rrace e bukur (thoni sa te doni qe as sorra nuk e sha femijen e vet thoniiiii :p)
rrace e vendosur (thoni kokforte ju thoni :p)
Me vetbesim (thojini superior, dhe egoista ju sa te doniiiii, :p)
😎
 
Qan ti ama ne pergjithsi ne jeni te paret vec per te kercy😁
Me thuaj sa shkolla kendojne cdo jave himnin e flamurit per te Hena?! Ne Turqi per te hene kur fillonin dhe per te premte pas mesimi kendohej himni perballe flamurit.
Sa shqiptare njohim historine e shqiperise, imtelektualet e saj?! Asnje! Ne jemi shteti qe heroin e beme tradhtar e tradhtain hero. 😁
Sistemi komunist ne na mesoi partine por jo ardhedashurine, superioritetin por jo urtesine.
Ndersa demokracia vleren e zevendesoi me antivleren.
Te drejt ke , kur une kam qen ne shkollën 8 vjeçare himënin e kendonim cdo te Hënë me aq sa mbaj mend une , nuk e di pse brezave me mbas ua hoqen kte te drejt
 
Ore a jam une gabimisht ne kte tem apo nuk ndodhem mes shqiptaresh 🙄🙄 Ktu te gjith shajen shqiptaret , pse ore ne qe jemi ktu ne forum mos jemi gje cifuta e jo shqiptar ? lool

Sa per temen ne shqiptaret duhet then , jemi te mir ne llojin ton 😄
 
Ore a jam une gabimisht ne kte tem apo nuk ndodhem mes shqiptaresh 🙄🙄 Ktu te gjith shajen shqiptaret , pse ore ne qe jemi ktu ne forum mos jemi gje cifuta e jo shqiptar ? lool

Sa per temen ne shqiptaret duhet then , jemi te mir ne llojin ton 😄
Ne ne forum jemi ajka e shqiptarve Jemi te mire te gjithe. i keq eshte tjetri 🤣

Ej, ti ke te drejte por sinqerisht une per vete jam e mire 😋🤥
 
Ne ne forum jemi ajka e shqiptarve Jemi te mire te gjithe. i keq eshte tjetri 🤣

Ej, ti ke te drejte por sinqerisht une per vete jam e mire 😋🤥
Une e di qe ti je shqiptare e mir 🤗🤗 Sidomos kur hap ndo ndo nje nga kto temat pikante 😂
 
Popull dembel.
Ankohen se nuk ka punë.
E nëse ka punë ankohen për kushtet e punës ose për pagesën.
Po më mirë 300 mij lek të vjetra,apo të mos kesh as 2 lek në xhep.
 
Top