Përse vajzat mësojnë më mirë sesa djemtë?

Imp4cT

V.I.P
meshkujt duke qene me grykes [deshmuar kjo ne te kaluaren e hershme kur adami smundi te rezistoj nje molle me sa duket sditi as te ha mollen u be me gryken ndryshe nga femrat] e keshtu qe fitoi durimi,,,
faren per te rritur nje qenie qe do sillte pasardhes e derdhi duke " pemnetruar" ne trupin e femres dhe qe ajo qe u permbajt e duroi nje tjeter mrekulli te lodhshme por
Shiko fotografinë 1695540
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Djemte jane te prirur per budalliqe😂
 

Lauri

Anunnak
Shkolla nuk eshte per kastraveca 🙈😂
 
Top