Për këto dama të famshme koha sikur ka ngecur!

Vajza

V.I.P
I kanë më shumë se 60 vjet, por duken më mirë se kurrë më parë: Për këto dama të famshme koha sikur ka ngecur!

Shiko fotografinë 1777762


Mosha nuk mund t’u bëjë asgjë. Bazuar në dukjen e tyre, nuk do ta mendonit kurrë se sa vjet i kanë ato.

Ne nuk dimë për gjenetikën e mirë, kujdesin e duhur ose kirurgjinë estetike, por një gjë është e sigurt, këto dama duken fenomenale.


Edhe pse kanë kaluar moshën 60-vjeçare, pa problem mund t’u konkurrojnë edhe femrave dyfish më të reja:

Christie Brinkley – 67-vjeçare
Christie është ende duke punuar shumë si modele në dekadën e 7-të të jetës, e gjithë kjo falë dukjes së saj fenomenale.Shiko fotografinë 1777763Lynda Carter – 69-vjeçare
Kjo aktore që fitoi zemrat e meshkujve me rolin Wonder Woman duket e mrekullueshme edhe sot.Shiko fotografinë 1777764Kim Basinger – 67-vjeçare
Në moshën 67-vjeçare, aktorja duket fenomenale.
Shiko fotografinë 1777765Bo Derek – 64-vjeçare
Ajo ende mban statusin e një bukurosheje të pakontestueshme.

Shiko fotografinë 1777766


Jacqueline Smith – 75-vjeçare
Gjurmët e moshës nuk shihen në fytyrën e saj. Aktorja duket edhe sot e mrekullueshme.Shiko fotografinë 1777767
Sharon Stone – 62 vjeçare
Gratë në të gjithë botën e kanë zili për këtë dukje. /TelegrafiShiko fotografinë 1777768/
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Posiii
me 1 kg puder e make up po ?

Mosha do bej te veten tek cdo njeri
 

Lindii

Antarë i Respektuar
Do te cuditesha nëse do ishte fjala per ndonje grua që kishte punuar tere jetës me lopat .......por keto për ate pune dhe karierë!!!!??‍♀️-nuk më bëjnë pershtypje....
 

Endrra

VIP
V.I.P
"Mbaj mend qe ti nuk je e shemtuar, je vetem e varfer" eshte nje shprehje ngushelluese qe qarkullon per kshu rastesh ??
Edhe kjo qendron .. por ta them me bindje qe ka te beje dhe gjenetika. Njoh femra 80 vjecare ne Shqiperi .. qe kane pas jete goxha te veshtire dhe prap kane nje fisnikeri dhe elegance per tu admiruar .
 

Summertime

Antarë i Respektuar
Edhe kjo qendron .. por ta them me bindje qe ka te beje dhe gjenetika. Njoh femra 80 vjecare ne Shqiperi .. qe kane pas jete goxha te veshtire dhe prap kane nje fisnikeri dhe elegance per tu admiruar .
E di. Jane ca qe plaken shume bukur, sikur kane miresi e embelsi perbrenda qe i shfaqet ne rrudhat e buta?
 

Monique

With or Without u
Posiii
me 1 kg puder e make up po ?

Mosha do bej te veten tek cdo njeri
jo ska lidhje fare
Makeup do vene se jane artiste , por nuk kane bere as lifting e as botox
dhe jane aq te adhurueshme
Dhe mendoj se lidhet me genetiken e gjitha kjo :)
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Ceshtje gjenetike por jo vetem: diet e shendetshme, vizita dhe kontrolle te rregullta te mjeku per cfare do lloj problemi, sport dhe palester me siguri.
Jan te gjitha faktore qe ndihmojne ne mirmbajtjen e trupit...

Really, me verte po komentoni make up-in?
Doni me i pa si jan kur zgjohen ne mengjes qe tju rritet cik ego? ???????????


Ika ika
 
Per mendimin tim rrofte gjenetika e mire. Ka disa persona qe tregojne shume me pak se vitet qe kane prej genit te trasheguar.

Pjesa tjeter qe ndihmon eshte ushqimi dhe jeta e shendetshme si dhe trajtimet per te mbajtur ne forme fizikun apo lekuren.

Jam kunder botox etj por jam pro nderhyrjeve kur eshte e nevojshme per te ndryshuar dicka qe e ke jo normale.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Gjynaf, s'kane leke te shkretat per tu kujdesur per veten me botoksra ,trajtime e gjera.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Cdo moshe ka bukurine e saj!!
Pse ke thinja dhe rrudha,ste bejne te shemtuar!!
Keto zonjat mesiper duke qene se ne genet e tyre eshte 'rinia dhe bukuria' plus perkujdesja dhe diatrofia,normale kane nje pleqeri te bukur.
 
Top