Per ke do votoni?!

Per 2 vetem qe mos kete mundesi te fitoj ne mazhoritar LSI
Sepse PD edhe tia jap une voten si hyn ne xhep fare me batardine qe i ka bere vetes
 
Shyqyr qe ske legjende....shyqyr
Po ska gje se kemi ujkun e cerrikut per ty
 
Une shyqyr kete vit svotoj, se perher kshu si per tradite si per qok votoja lol
 
Per 2 vetem qe mos kete mundesi te fitoj ne mazhoritar LSI
Sepse PD edhe tia jap une voten si hyn ne xhep fare me batardine qe i ka bere vetes

Kesaj i thojne diplomaci. ;) :D

Prandaj rruget e mija jan barrikada totale,se isha i thyeshem :(

Sa u bë me LSI djali i dajës u fut prof te Universiteti,se sa qe pa parti ti ronin vitet e studimit te Firences :D
 
E kom nda mendjen me ja jap Grida Dumes kesaj radhe.
 
Une po te isha shtetas shqiptar do votoja LSI per disa arsye:

dallon mes dy ekstremeve;
ne fushat ka qetesi;
dominohet nga
ka rritje te vazhdueshme;
 
Ne 2013 kam votuar pd-ne..kete here,pd-se JO me.nuk e meritojn voten time keto,qe as opozite sdine te bejn!
 
PDIU ;) mbase... ndoshta...
 
Per veten.....miqte per veten e tyre e kshu jeta eshte e paqte.
Mbyll syte dhe ndiq vibrimet e zemres lol
 
Nuk do votoj dhe pse ndodhem ne Shqiperi.
Por keto dite duke ndjekur debatet politike .
Nje gje e kam teper te qarte tashme qe Lulzim Basha do jete e ardhmje e Shqiperise.
Do jete politikani qe do beje ndryshimin nga gerrhatura e nje politike meskine dhe me te bertitura ne nje pllake intelektuale dhe me parime dhe ide Evropiane.
Ai meriton te jete qe tani Kryeminister i Shqiperise ,por ndoshta kete rradhe Edi ka "dhunuar" ambjentin dhe me per nje madat tjeter dhe e shikoj pak si te veshtire ta marri.
 
Sa mire do te ishte sikur njehere te pakten mos votonte askush,cilit shkon e i jep pushtet...rrufjaneve,ndaj mendimin e Drejtorit ne kete pike...por ja qe s'veme mend ne jo..!
 
Back
Top