Olta Gixhari ngre fustanin, tregon mrekullinë mes këmbëve…

legjenda

Tetova
Ajo është një nga aktoret më të guximshme të njohura në vend.Olta Gixhari nuk i ka kursyer kurrë reklamimet e trupit të saj. Tashmë njihet si një nga vajzat më lozonjare por dhe më sexy të skenës. Ajo ia del të tërheqë vëmendjen gjithmonë me publikimet e saj. Një herë zbulon pak më shumë seç duhet nga mesi e sipër ose del pa të brendsh nga mesi e poshtë. Po ç’rëndësi ka kjo, të gjithë djemtë vrapojnë me kërshëri pas saj dhe për më tepër zgjon zilinë e femrave, që më së shumti e cilësonë si një lozonjare mëndjelehtë, tipike ‘bionde’. Këtë herë Olta ka servirur sërish diçka nga vetja për ndjekësit e saj, që me siguri u ka hapur oreksin me këtë ekspozim dinjitoz./ Gazeta Express/olta-gixhari2017.jpghttp://botapress.info/
 

Attachments

 • olta-gixhari2017.jpg
  olta-gixhari2017.jpg
  53 KB · Shikime: 0

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 6 26.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 8 34.8%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 13.0%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 4.3%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 8.7%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 13.0%
Back
Top