Nuk shtyhet forumi pa....

Nuk shtyhet forumi pa.... ( pa gallate, pa sherre, pa XY person, pa cfare te doni ju me pak fjale :D)

emma-stone-bored.gif
 
Babooo sa me ka marre malli 😘😘😘
Te kam thene: nje feshkellime, edhe babo pau pau se kush te ngacmon ty 🤗😘🤗😘
Tani që më erdhe ti nuk pyes më për asnjë nga këta që ngacmojnë 😍😍😍😍
Wa sa e lumtur jam 🤗🤗🤗
 
Pa sherre, pa rromuja, pa anetare.
E meqe thash kto qe duhen, te them dhe ate qe dua une, ndonje cope diskutimi te shkrete, se i ka kap shkretetira llogjike komplet. Nuk shkruhet ma ne tema tilla.
 
Pa sherre, pa rromuja, pa anetare.
E meqe thash kto qe duhen, te them dhe ate qe dua une, ndonje cope diskutimi te shkrete, se i ka kap shkretetira llogjike komplet. Nuk shkruhet ma ne tema tilla.
Te ulen pak temperaturat se nuk piñon truri ne 40 grade :p
 
:pHumor.....
Ka nevojë robi për të qesh pak....
Ja qesh pak...ne mes te nates ne kulmin e gjumit gruaja pa vetedije bertet me ze te larte-ik se erdhi burri..burri pergjumesh dhe pavetedije ja fut me vrap dhe hidhet nga ballkoni..shansi ishte se ishte kati 2 dhe shpeton..gruaja e trembur permendet dhe i thote burrit-cfar ndodhi mo?..burri u vu ne siklet dhe nuk i tregoj te verteten (pse thua ti?..nuk ja tregoj gruas te verteten?..ma thuaj..dhe cfar kuptoj burri per gruan?
 
Top