Nuk shtyhet forumi pa....

Nuk shtyhet forumi pa.... ( pa gallate, pa sherre, pa XY person, pa cfare te doni ju me pak fjale :D)

emma-stone-bored.gif
 
Nje gje eshte e sigurte kush te don dhe vlereson nuk largohet kurre . Kur se pret vjen te kerkon.😜
Qofshin mire kudo qe jan !
 
Nje gje eshte e sigurte kush te don dhe vlereson nuk largohet kurre . Kur se pret vjen te kerkon.😜
Qofshin mire kudo qe jan !
Atë larges e ke bërë dhe ti 😁gjithsecili shikon rehatin dhe interesin e vet mendoj unë
 
Atë larges e ke bërë dhe ti 😁gjithsecili shikon rehatin dhe interesin e vet mendoj unë
Te gjithe jan zogj shtegtar 😬 kudo qe kam qen i kam gjet emrat e tyre 😜
Dhz Nese dua i rikthehem perseri thjeshte skam nerva (interesi nuk hyn hic ktu 😜) me shtegtu.😝
 
Te gjithe jan zogj shtegtar 😬 kudo qe kam qen i kam gjet emrat e tyre 😜
Dhz Nese dua i rikthehem perseri thjeshte skam nerva me ( interesi nuk hyn hic ktu 😜) me shtegtu.😝
Me lejo te falenderoj,qe ne ditet me te veshtira te FV-se u riktheve dhe je ketu duke dhene cdo dite kontributin tend modest !
Dhe sa per largimet,ka pas priudha e momente qe te gjithe kemi pas pauzat apo alrgimet tona! 🤗
 
Atë thash edhe unë mësipër
Interesi nuk Hyn ne kte mes ama . Kushdo hyn ku ndjehet mire .
Dhe kjo ska lidhje me ça Thash me pare ku replikove.

Un e kisha ne kuptumin qe Nese dikush te ka vleresuar nuk le gur pa te gjetur nese ka mall.
Ndaj uroj te jen mire kudo qe jan .😬
 
Po kta qe keni permend pse u largun?
Saher qe bej une pauze terheq kemben zvarre mduket😂
 
Me lejo te falenderoj,qe ne ditet me te veshtira te FV-se u riktheve dhe je ketu duke dhene cdo dite kontributin tend modest !
Dhe sa per largimet,ka pas priudha e momente qe te gjithe kemi pas pauzat apo alrgimet tona! 🤗
Ti je shpirt 😍mos me falendero sepse e bej me gjithe zemer cdo gje veprim ktu.
Kur erdha atehere jam ndjere si ne shpin time .
U be nje rremuje e papar dhe nje pislllek me tregoi per ate faqen qe lash dhe un e ndoqa.
Ka qen gabimi i jetes time .
Kur un ktu kam njerzit qe dua fort dhe me jan ber si njerez real te kam ty , kam @Desa , @Hartini @Reldi ,@VIP , @Arfenilla ,@Soulmind , @WxP me ulje e ngritje 🤭, @Element , @Lauri , @NGU , @Raniaa ohhhhh kam dhe @E**A** hhhh 😬🤣🤗 pa harru dhe @ReNdEx 🙄
Po cfare me duhet me shtegtu?
Jo mi jo deri ne pencion ktu me keni Dashni 🔥😍🔥
 
Top