Nuk pres më ….

Lauri

Anunnak
...jam ndal e po pres tek stacioni n:3 🤔🤪
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Pritshmeria vret ndaj nuk près asgje nga askush . I le gjerat te rrjedhin vête natyrshem .
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Nuk pres më idealen. E shoh në pasqyrë 😂
Heuuu , sa e thelle kjo ... shyqyr qe s je mashkull se do mallkoje veten para pasqyres dhe do mbaje nje brisk ne dore , sa here qe te arrije nje fare komforti me pasqyren 😂
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Nuk pres me te fluturoje @omari😂
Gomarit ja gjen dermanin po c’ti besh qenit qe ngel po bisht qeni .🤭😜🤣

P.s sa aktive paskam qen ne kte teme 🫣🤓

Tema: nuk près me se sdu ta bej te vuaje…boll e kam lan tu prit 😄
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Nuk pres te ne kuptojn te tjeret, mjafton une te kuptohem 😁
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Cfar nuk prisni...ju qe prisni?...se nuk po kuptoj qarte...:cool:
Hello Grensi..
ke humbur fare 😁 Kur do rikthehesh me batuta e komente qe ta dime sa te presim 😁😁
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Kam probleme me gishtat e duarve sepse kam perdredhur kycet :p..sa te normalizohem do ashtu dmth..;)
 
Top