Nuk pres më ….

Desa

Felix Culpa
S/M
Cfar nuk prisni...ju qe prisni?...se nuk po kuptoj qarte...:cool:
Ata/ato që presin janë andej nga tema tjetër përkatëse. Këtu flitet për çfar nuk pret më? Ka raste kur bëjmë hapin e parë nga që nuk presim ta bëje pala tjetër, e kështu me radhë 😁
 

Jetmira

V.I.P
Nuk pres më nga askush që të më shpëtoj nga ndjenja e vetmis.
Vetmia ka qenë makthi më i madh.
Për të mos mbetur vetëm,jam bërë urë për të tjerët.
Nuk pres më të më kuptojnë.
Në fund të fundit ne jemi të ndryshëm.
E kuptova se të jem ndryshe,është gjëja më e bukur që më ka ndodhur në jetë.
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Nuk pres më të flasësh në gjuhën që e kuptoj. Kam mësuar ta lexoj heshtjen….
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ndodh edhe te pres ndonje gje por nuk para merzitem nese nuk ndodh ajo qe prisja. 😁
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ndodh edhe te pres ndonje gje por nuk para merzitem nese nuk ndodh ajo qe prisja. 😁
Kjo eshte ajo cfare jeta na meson,me durim dhe pritje. ahahahahha
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Unë kur pres vetëm 2 min 🤣
Seth Meyers Time GIF by Late Night with Seth Meyers
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ndodh edhe te pres ndonje gje por nuk para merzitem nese nuk ndodh ajo qe prisja. 😁
Haha
kam qene duke mos pritur asgje kur kam shkruar kete. Ore si nuk u merziskam kur pres. Merzitem qe c'ke me te. Por, ca me be.
Prit gomar te mbij bar. Gomari ngordhi sakur. :D

Pertej shakase. Pres, pres goxha deri kur me ftohet ne zemer gradualisht gjeja qe po pres, edhe bie ne rehati totale. :D
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Pritë e pritë më ka marrë malli,
pritë e pritë e m'u dogj xhani.
Mos dëgjo se c'thone bota,
qe kur linda jam e jotja
Cit: Maya , Hurmaja gjatë 🤣
 

Lauri

Anunnak
"Është më mirë të mos presësh asgjë nga askush, vetëm kështu mund të jetosh më mirë"
... autobuzin po, duhet t'a presësh. 🤷
 
Top