Nuk ka gjë të keqe: Qe përse duhet lejuar mashkullin të shikojë femra të tjera!

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Ai i imi me perket vetem mua.
Ska ktu gili vili😁
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Une per vete jam closed minded! Boj kshu sikur se kam problem se s'me ka dhene nojhere arsye me u shqetesu, por akoma s'e harroj diten kur ishim ne 1 qender iher, ketu e 15 vite. E i afrohet 1 goce qe skapte dot kavanozin.(gjasmeee)
Please can you get that for me? Dhe ky si i sjellshem : yes sure.. dhe ja dha. Ajo: oh thank you thank youuu soooo much. (si llastice)
E pashe iher. Nuk reagova aty, por as 2 sekonda nuk kaluan dhe i them:
-Po ti pse si the?- merre vete
-Po si ti thosha -ja ben,- se turp. Plus s'e kapte dot.
-Si ore se kapte?! Me e gjate se une nuk e kapte? Ja si e arrij une kaanozin thash.

Qe aty morri sinjal burri qe e kishte grune xheloze!
Jetojme te qete ate dite e tutje!
😁
 
Redaktimi i fundit:

Vajza

V.I.P
Unë madje dhe ja gjej tjetrën,që të merret më shumë me atë,dhe mos të më bëje shumë kontrolla mua lool
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Ne cdo pako te duhanit shkruan ..Duhani vret e kot😝e njeta gja eshte..kshtu qe liri ti kullosin syt🤪
 

MrCool

Old School.
Po ja ndalove, do i zgurdulloje edhe neper shemtira.. Po ja lejove, do hape syte vetem te ato qe me verte jane per tu pa.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Te shikoje der te plasin, pse i kam mbaru punte e tjera une , te rri te merrem ku kllot syte ai!? :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po me c`te drejte mund ta ndaloj qe mos ti shikoje!?
Problemi eshte mos te tundohet , mos te hedhi ne ere lidhjen qe ka apo familjen per firi fiuuu ne cdo femer qe sheh verdall.
Pra e thene thjesht te kete karakter!
 
Top