Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Pershendetje te gjithve!

Po e nis me nje teme te re , duke bere nje njoftim ndryshe.
Sic jeni informuar disi , duke filluar nga Qershori , Nev nuk do te jete me Antari i cili do merret me konkursin e Letersise.
Kjo erdhi si deshire e saj ....
Marr shkas te uroj Nevin per punen qe ka bere deri tani, per durimin dhe disponibilitetin e saj.
Nev je me e mira ! :)
_________________________________________________________
Duke ditur se ne mesin tone ka shume antare te cilet kane talente nga me te ndryshmet, nje nder to eshte edhe Letersia.
Sigurisht nuk pretendohet qe gjithkush te jete profesionist , pasi letersia eshte pasion, i cili buron nga shpirti i gjithkujt , e me pas renditet ne rreshta fjalesh e germash.
Do doja te ftoja te gjithe ata qe ia njohin vetes kete atribut , por edhe atyre qe hezitojne te shprehen..per shkak te "kritikave" ,asnje nga ne nuk eshte per te gjykuar , por per te ndare nje kenaqesi qe perfton ne leximin e nje vargu, a note, a germe...
_________________________________________________________

Konkursi sic tashme dihet ,sepse eshte tradite, starton me shkrimet tuaja ne daten 15 te muajit, por deri atehere ju lutem cdo shkrim tuajin dergojeni ne posten time private @Monique.

Do ishte nje nder per mua te jem e para te lexoj cdo shkrim tuajin....Faleminderit per besimin dhe uroj mos hezitoni!
Tema eshte Qershor-Qyteti im!
931cf4213406b330bcbbf67d4798fc4b.jpg

Mbetem ne pritje.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Suksese Mon!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Suksesi im eshte ne doren tuaj ne fakt....:)

E vertet. :)
Mos te lencim/in me balte jarebi! :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Suksese Mon..:)
Jam shume e kenaqur , qe letersia gjendet ne duar letrare te sigurta!!
Sa me shume krijime uroj!
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Suksese monique..
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Pune te mbare Monique!
 

Aki

misfit
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Hello hello hello.....shikoni se sot 10 qershori e, keni edhe 4 dite e mos me beni t'ju vij neper pm se do vij :p

Na dergoni shkrime te bukura ashtu si vetem ju dini te shkruani, une e Moni u presim, inspirohuni, krijoni e na dergoni o poetet e shkrimtaret e dashur te fv-se :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Nje specifikim Aki,

Nje pjese i kane sjelle , pra kumtimi yt vlen per pjesen qe po i ben bisht :)

Une me MP nuk coj se u bera qepaze lol

:)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Hello hello hello.....shikoni se sot 10 qershori e, keni edhe 4 dite e mos me beni t'ju vij neper pm se do vij :p

Na dergoni shkrime te bukura ashtu si vetem ju dini te shkruani, une e Moni u presim, inspirohuni, krijoni e na dergoni o poetet e shkrimtaret e dashur te fv-se :P
Me ke tallesh ti mi!

Une nuk sjell! :p
 

Aki

misfit
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Me ke tallesh ti mi!

Une nuk sjell! :p

Mos bej naze ti po shko shkruaj, ja se vjen fundjava do kesh plot inspirim, plus qe e ke detyrim te na nderosh me nje shkrim si muajin e pare qe e kemi une e Moni :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Mos bej naze ti po shko shkruaj, ja se vjen fundjava do kesh plot inspirim, plus qe e ke detyrim te na nderosh me nje shkrim si muajin e pare qe e kemi une e Moni :p

i will try :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Ytttt , Aki ty ste love te pakten per nje muaji me hahahahahah .( ti mua mos harro me love sot ma shume de dje hahahaha)
A ka trokitur ndonje krijim? :p
 

Aki

misfit
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Ytttt , Aki ty ste love te pakten per nje muaji me hahahahahah .( ti mua mos harro me love sot ma shume de dje hahahaha)
A ka trokitur ndonje krijim? :p


Eeee e sa u bera merak une qe Nevi shume serioze sme do me :p, po te jete nje muaj ok eshte do mbijetoj, do pyes Nickun si te ta marr zemren e ku e ke piken e dobet :p

Sa per krijimet stregojme se pastaj kta tjeret thone ja paskan kto e su duhet sdergojme, kshu qe jooo skemi hic, vetem une e Moni :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Ytttt , Aki ty ste love te pakten per nje muaji me hahahahahah .( ti mua mos harro me love sot ma shume de dje hahahaha)
A ka trokitur ndonje krijim? :p

Po kane trokitur aq shume sa jemi bere edhe perzgjedhese :p

bej shaka

I falenderoj te gjithe ata qe me derguan mua dhe Aki (ksaj asnje si dergoi po hajt mo :p) krijimet e tyre dhe ju them me bindje se jeni me te miret :)
 

Monique

With or Without u
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Eeee e sa u bera merak une qe Nevi shume serioze sme do me :p, po te jete nje muaj ok eshte do mbijetoj, do pyes Nickun si te ta marr zemren e ku e ke piken e dobet :p

Sa per krijimet stregojme se pastaj kta tjeret thone ja paskan kto e su duhet sdergojme, kshu qe jooo skemi hic, vetem une e Moni :p

po ti me thuj para se te pergjigjesh se te nxora si gafile lol
 

Aki

misfit
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Hahhahahaha une akoma shpresoj, shpresa vdes e fundit, kam kohe deri ne 14shin do mi dergojne krijimet me te bukura, plas ti :p

Po tiiii shtatanike si gjithmone :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Hahhahahaha une akoma shpresoj, shpresa vdes e fundit, kam kohe deri ne 14shin do mi dergojne krijimet me te bukura, plas ti :p

Po tiiii shtatanike si gjithmone :p

e mire mos qaj.....se je si yll e je si drite , dhe loti ne syrin tend shuhet :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Une do arrij perfeksion kete muaj :p.

Aq here e kam redaktuar sa as edhe nje presje gabim sdo te gjeni.

Sfidoj Fly!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Aki je ne rrugen e duhur per ti vjedhur zemren :p
Te gjithen sta lejoj ama :D
 

Fly

Larguar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Une do arrij perfeksion kete muaj :p.

Aq here e kam redaktuar sa as edhe nje presje gabim sdo te gjeni.

Sfidoj Fly!
Muajin qe kaloj kur kritikova tek shkrimi im u kapa te presjet e jana qe na rerheq veshin qe nuk shihen ato gjera :p
E puna jote, nqs kap perfeksionin ske si ben kritiken, ler dicka mangut si bej une :D
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Muajin qe kaloj kur kritikova tek shkrimi im u kapa te presjet e jana qe na rerheq veshin qe nuk shihen ato gjera :p
E puna jote, nqs kap perfeksionin ske si ben kritiken, ler dicka mangut si bej une :D

Antireklama eshte reklama me e mire
Kot sje cun me mendte ti :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Neser Nick.....sot po bej thirrjen e fundit

Zgjohuni, mos na turperoni kshu ....:)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

:kohe:A pranohet me i dergu me poste edhe pse vonohet postieri
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top