Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Aki

misfit
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Sondazhi u mbyll, dmth Konkursi korrikut mbaroi dhe dobet dobet, shume pertace ne votime, ndersa neser eshte 1 gusht, qe dmth ju lirisht mund te filloni te shkruani e te na dergoni krijimet tuaja :p
Dhe Moni eshte verdalle, qe dmth lirisht mund ta bezdisni e t'ia nxirrni pushimet nga hunda e nga veshet :p

Tema e rradhes per muajin gusht eshte:

Gusht-Nje dite e imja!

2edc7dfe98a64e40e3662c24b3572ef1.jpgp.s. ju premtojne qe nese na dergoni krijim ne inboks, ose na ktheni pergjigje e na thoni jo s'mundem kete muaj:
a. nuk kemi aftesi t'ju infektojme me semundje ngjitese permes virtualitetit
b. nuk ju propozojme martese
c. nuk kemi vese kanibalizmi e nuk ju hame :D


Sooo dergoni dergoni sa me shume :)
 

Attachments

 • 2edc7dfe98a64e40e3662c24b3572ef1.jpg
  2edc7dfe98a64e40e3662c24b3572ef1.jpg
  92.1 KB · Shikime: 0
 • 2edc7dfe98a64e40e3662c24b3572ef1.jpg
  2edc7dfe98a64e40e3662c24b3572ef1.jpg
  92.1 KB · Shikime: 0

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

I pytje :

Te kjo tema duhet te pershkruajme i dite tonen?
Dmth nje dite normale?
Aq?
Kete nenkupton tema?
 

Monique

With or Without u
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

I pytje :

Te kjo tema duhet te pershkruajme i dite tonen?
Dmth nje dite normale?
Aq?
Kete nenkupton tema?

Tashi Nevi kur ia ka vene emrin temes nuk besoj se e ka pas me idene vesha pizhamat ,hoqa pizhamat....dicka me pertej
Me shume do i pershtatej "one day in your life"....

Ps: ti zgjidh nje dite tenden....ate qe te ka falur gjithe kenaqesite si nje buqete lulesh. Besoj te gjithe kemi nje tille
:)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Aman ... Vec monstrat ,lerini larg k'te muaj :d

Ps... Me pelqen titulli - Nje dite e imja . Presim shkrimin e talenteve , forumore. Presim .. Power Words , balancim fjalesh/rrjeshtash nga fillimi ne fund ... Fjale te reja , gramatike letersie .. Kreativitet / inspirim qe Jo Vetem te na terheqi neper vargje Por edhe te na Beje kurioze me fjale te reja , e te na fusi ne Pune qe ti studiojme/kerkojme.

Inspirohuni/krijoni njerez ...mos merrni histori nga jeta e te na I sillni si ngjarje .. I beg u , sepse ne rast te tille nuk mund ti thuash krijim/letersie :)
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Aman ... Vec monstrat ,lerini larg k'te muaj :d

Ps... Me pelqen titulli - Nje dite e imja . Presim shkrimin e talenteve , forumore. Presim .. Power Words , balancim fjalesh/rrjeshtash nga fillimi ne fund ... Fjale te reja , gramatike letersie .. Kreativitet / inspirim qe Jo Vetem te na terheqi neper vargje Por edhe te na Beje kurioze me fjale te reja , e te na fusi ne Pune qe ti studiojme/kerkojme.

Inspirohuni/krijoni njerez ...mos merrni histori nga jeta e te na I sillni si ngjarje .. I beg u , sepse ne rast te tille nuk mund ti thuash krijim/letersie :)

E ke pi kafen e mjesit? Monstrat te paskan lan pa gjum LOL LOL
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

p.s. ju premtojne qe nese na dergoni krijim ne inboks, ose na ktheni pergjigje e na thoni jo s'mundem kete muaj:
a. nuk kemi aftesi t'ju infektojme me semundje ngjitese permes virtualitetit
b. nuk ju propozojme martese
c. nuk kemi vese kanibalizmi e nuk ju hame :D

Sorry a te qesh pak?

lol lol lol

Je e pa pame :D
 

Monique

With or Without u
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Aman ... Vec monstrat ,lerini larg k'te muaj :d

Ps... Me pelqen titulli - Nje dite e imja . Presim shkrimin e talenteve , forumore. Presim .. Power Words , balancim fjalesh/rrjeshtash nga fillimi ne fund ... Fjale te reja , gramatike letersie .. Kreativitet / inspirim qe Jo Vetem te na terheqi neper vargje Por edhe te na Beje kurioze me fjale te reja , e te na fusi ne Pune qe ti studiojme/kerkojme.

Inspirohuni/krijoni njerez ...mos merrni histori nga jeta e te na I sillni si ngjarje .. I beg u , sepse ne rast te tille nuk mund ti thuash krijim/letersie :)

thua do presim ndonje gje e nga ti??? :)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Aman ... Vec monstrat ,lerini larg k'te muaj :d

Ps... Me pelqen titulli - Nje dite e imja . Presim shkrimin e talenteve , forumore. Presim .. Power Words , balancim fjalesh/rrjeshtash nga fillimi ne fund ... Fjale te reja , gramatike letersie .. Kreativitet / inspirim qe Jo Vetem te na terheqi neper vargje Por edhe te na Beje kurioze me fjale te reja , e te na fusi ne Pune qe ti studiojme/kerkojme.

Inspirohuni/krijoni njerez ...mos merrni histori nga jeta e te na I sillni si ngjarje .. I beg u , sepse ne rast te tille nuk mund ti thuash krijim/letersie :)

O Zana i pytje.
Pse ndodhite e dites smund te quhen krijim?
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

O Zana, muajin tjeter dergo ti nje krijim. Se kshu kot flasin te gjithe.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

thua do presim ndonje gje e nga ti??? :)

Mbase nga vjeshta/Dimri .. pasi jane sezonet e mia te preferuara per tu inspiruar & krijuar. Letersia me pelqen & me terheq gjer ne nje fare pike, por nuk eshte pasioni Nr1 per mua . :)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

O Zana i pytje.
Pse ndodhite e dites smund te quhen krijim?

Mund te bazohesh ne nje ngjarje/histori .. por duhet ta perpunosh e ta kthesh ne krijim letersie. Nese e sjell ashtu si ngjarje/histori, nuk mund te hyje tek krijimi, letersia ka ngjyrat e pikat e saja, perndryshe kot i thuan Letersi.

Pra mund te inspirohesh & te krijosh/shkruash ne baze te saj, duke e sjelle tek ne ..ne forme Letersie/krijimi.
 

dangerous

* * * *
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Mund te bazohesh ne nje ngjarje/histori .. por duhet ta kthesh ne krijim letersie. Nese e sjell ashtu si ngjarje/histori, nuk mund te hyje tek krijimi, letersia ka ngjyrat e pikat e saja, perndryshe kot i thuan Letersi.

Nk.tê plq.ty ..kot sa per mhb.

Mua mê ka plq.shumê
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Mund te bazohesh ne nje ngjarje/histori .. por duhet ta perpunosh e ta kthesh ne krijim letersie. Nese e sjell ashtu si ngjarje/histori, nuk mund te hyje tek krijimi, letersia ka ngjyrat e pikat e saja, perndryshe kot i thuan Letersi.

Pra mund te inspirohesh & te krijosh/shkruash ne baze te saj, duke e sjelle tek ne ..ne forme Letersie/krijimi.

Epo kjo qe thua tani eshte ndryshe nga ajo qe the me para.
Gjithsesi ketu jam dakort me ty.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Le mos ti hyjme asaj pune , perseri ... e kam bere te qarte qe nuk me ka pelqyer e perse.

Shpresoj, qe te lexojme .. krijime te bukura k'te muaj ;)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Epo kjo qe thua tani eshte ndryshe nga ajo qe the me para.
Gjithsesi ketu jam dakort me ty.

E vetmja arsye perse eshte ndryshe, eshte sepse sot eshte dite tjeter nga e djeshmja e me rradhe qe nuk ke kuptuar, se per c'fare kam shkruar. Dole me fjalen - Sulm.

Shyqyr qe rame dakort... tani filloni te inspiroheni e te shkruani , ndonje gje te re/bukur :)
 

dangerous

* * * *
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

....shpresojm...ok

Shkrije talentin tênd se mua nk.më vjen perdore krijimet.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Tema e rradhes per muajin gusht eshte:

Gusht-Nje dite e imja!

:)

As mua sme pelqen tema:jo::jo: eh te kish qene nje nate ::cool:: them se do i kishim qa shkrimet :mendim::mendim:
 

Monique

With or Without u
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Kitrra dita ka edhe naten brenda...kshuqe mos u kurse :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

...dita ime,endrra ime,puthja dhe enigma ime..:)
Frymzohi ,shkruani dhe na beni me emocion ndjenjash ditore dhe natore kete muaji :p
Mezi po pres daten 15 ne fakt te lexoj krijimet e reja :)
 

Monique

With or Without u
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Njoftim me goje e shkrim, por edhe me kembane :p

Shiko fotografinë 28120
Shiko fotografinë 28121
Edhe 2 dite na ndajne nga perfundimi i dorezimeve dhe nuk jeni asgjekundi :)
Ju lutem na dergoni krijimet tuaja pasi koha ne dispozicion po mbaron.

Ju mirepres :)
 
Redaktimi i fundit:

Monique

With or Without u
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Pershendetje te nderuar Krijues!

Ju falenderoj per disponibilitetin tuaj ne cdo moment, dhe per besnikerine qe i keni dhene ketij konkursi....
E lame pas e nje muaj , dhe ja trokiti Shtatori me nje teme te re.

Tema e muajit eshte - Monolog.
2dfb99d2ec44d00903fa18049a779e7d.jpg

Mbetem ne pritje te monologeve tuaj dhe sigurisht ti ndajme ato mes njeri tjetrit.....Mos me zhgenjeni ! :)
 

Attachments

 • 2dfb99d2ec44d00903fa18049a779e7d.jpg
  2dfb99d2ec44d00903fa18049a779e7d.jpg
  51.2 KB · Shikime: 0
 • 2dfb99d2ec44d00903fa18049a779e7d.jpg
  2dfb99d2ec44d00903fa18049a779e7d.jpg
  51.2 KB · Shikime: 0

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

..do shkruj ca vargje te derdhura nga "qielli" kete muaji,sepse dua ta fitoj vete me patjeter :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

..do shkruj ca vargje te derdhura nga "qielli" kete muaji,sepse dua ta fitoj vete me patjeter :p

o Nev e zgjidhim lehte fare mi...ne konkurs ve vetem krijimin tend dhe te gjitha votat shkojne per .....NEVVVVVVVV lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

hahahahah,robi qe eshte rob perendiet bash njashtuu vepron :p.
 

Monique

With or Without u
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

ta prish une ty mi....

Njoftim...te nderuar krijues , kete muaj e keni pushim !

Nevi fiton muajin Shtator ne tavoline lol
 

Abisi

larguar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Nev,nuk shijojn fitoret ne tavoline :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

ta prish une ty mi....

Njoftim...te nderuar krijues , kete muaj e keni pushim !

Nevi fiton muajin Shtator ne tavoline lol

Po! Flet keshtu pikerishte kete muaji,qe skam pik frymzim dhe se di ku do bashkoj 4-5 germa me shkurjt noj mendim.

Meqe ra llafi ,a ka mberrite ndonje krijim!?

Abisooo shih shkruaj noj gja vjeshtore ne ket fresk shtatori,se kete muaji se di pse kam ndjesin do fitojme une e ti ahahhahaha.
Do dalim ballotazh.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Une kam bere nje pjese, po nje pjese pertej modestise aq te mire... sa shpirtliget qe kane komentuar cdo here keq me synime klanesh etj, kesaj rradhe so terbohen
Cheers!!

Pres max dhe nga ju shtresa tjeter :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top