Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Fly

Larguar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Epo dergoje shpejt pra:p
Se no krijime Fly no konkurs party:p

kur trurin ta pushton kjo gjeja, ste vjen frymezim per vargje :(
le qe un dua striptizem te frymezohem

13432353_10209778935209509_6259254020434846944_n.jpg
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

E le rrogen te shqiponjat le nam :p
Kom bek Xhek.

:xhan1:
 

Fly

Larguar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

nese te le rrogen te shqiponjat dmth qe me vjen frymezim per te konkuruar ketu... sjam pishman hic :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Sapo te dhashe nje perqafim e ti sheh vetem shqiponjat

Meshkuj!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

lol
Si ste bera nje here cun te ndjeshem. Siperfaqesor ngele.
 

Fly

Larguar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

i ndjeshem behem vec te shqiponjat :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Flyyyyyyy po me vijne dhimbjet e lindjes....shpejto...frymezohu dhe plase te uruaren lol
 

Monique

With or Without u
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Miq te dashur ora po ben tik tak ....ju lutem nxitoni!
Neser ne mengjes do keni krijime tek te cilat sdo dini ku te vini gishtin per vote ;)

Kutite e votimit do mbushen plot e debatet pos votimi do jene te larmishme....ju pres me shume kenaqesi
 

Fly

Larguar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Miq te dashur ora po ben tik tak ....ju lutem nxitoni!
Neser ne mengjes do keni krijime tek te cilat sdo dini ku te vini gishtin per vote ;)

Kutite e votimit do mbushen plot e debatet pos votimi do jene te larmishme....ju pres me shume kenaqesi

dil pra online o leshterik :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Online jam o fly high.....cpret nise
 

Monique

With or Without u
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Te nderuar krijues , ky muaj u mbyll dhe nuk mbetet gje tjeter vec te urojme si fituesin por edhe cdo pjesmarres per kontributin dhe talentin....Nuk lodhem se theni faleminderit !

Nderkohe dua tju njoftoj se deri ne 14 te muajit korrik , presim te gjithe krijimet tuaja (Une dhe AKI) , ju lutem mos na zhgenjeni....ju duam shume !


Tema per muajin korrik eshte :
Korrik-Pertej horizontit blu.!
0210edd0666e0e0a2caad4a259270b7a.jpg
 

Attachments

 • 0210edd0666e0e0a2caad4a259270b7a.jpg
  0210edd0666e0e0a2caad4a259270b7a.jpg
  62.6 KB · Shikime: 0
 • 0210edd0666e0e0a2caad4a259270b7a.jpg
  0210edd0666e0e0a2caad4a259270b7a.jpg
  62.6 KB · Shikime: 0

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Te nderuar krijues , ky muaj u mbyll dhe nuk mbetet gje tjeter vec te urojme si fituesin por edhe cdo pjesmarres per kontributin dhe talentin....Nuk lodhem se theni faleminderit !

Nderkohe dua tju njoftoj se deri ne 14 te muajit korrik , presim te gjithe krijimet tuaja (Une dhe AKI) , ju lutem mos na zhgenjeni....ju duam shume !


Tema per muajin korrik eshte :
Korrik-Pertej horizontit blu.!
0210edd0666e0e0a2caad4a259270b7a.jpg

Ani duke pase parasysh qe nga neser jam te ky vendi :teleskop::teleskop:

A mundem me dergu dy shkrime kesaj radhe :kupid:

Nje proze e nje pizi ama kesaj radhe perplot gjalleri e plot pulebardha :plazh::plazh::plazh:
 

Attachments

 • 0210edd0666e0e0a2caad4a259270b7a.jpg
  0210edd0666e0e0a2caad4a259270b7a.jpg
  62.6 KB · Shikime: 0
 • 0210edd0666e0e0a2caad4a259270b7a.jpg
  0210edd0666e0e0a2caad4a259270b7a.jpg
  62.6 KB · Shikime: 0

Monique

With or Without u
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar Qershor 2016

Ani duke pase parasysh qe nga neser jam te ky vendi :teleskop::teleskop:

A mundem me dergu dy shkrime kesaj radhe :kupid:

Nje proze e nje pizi ama kesaj radhe perplot gjalleri e plot pulebardha :plazh::plazh::plazh:

Ahh sa bukur :) , padiskutim qe po , por per me shume detaje ne privat kitrra :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

A ka trokit ndonje krijim o Mon? :)
 

Monique

With or Without u
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Avash avash...ti trokite vet qe po pyt per te tjeret o nev lol
Ja ja neser do i trokas neper dyer te gjithve....:)
 

Aki

misfit
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Morning y'all

Tani per arsye se Monin do e kemi pak te zene kete muaj, po e marr ne dorezim une stafeten qe t'i jap cik kohe per te marre fryme :)
Keshtu qe inspirohuni, e krijoni, krijoni e mi dergoni shkrimet e bukura qe vetem ju dini t'i beni :)
Po ju le disa dite rehat ju qe skeni derguar akoma e pastaj po nuk u kujtuat vete do vij t'ju trokas ne dere, keni edhe 8 dite kohe e shihni mos ju kape pertacia se une s'do ju le rehat sidoqofte :p
 

Aki

misfit
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Tik-tak...tik-tak...keni edhe kater dite te dorezoni shkrimet 'Pertej horizontit blu', mos u harroni e :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Pershkruni nje perendim dhe nje lindje dielli ne vere,dhe dergojani Akit :)

Aki; - love you :p
 

Aki

misfit
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Thuaju o Nev thuaju se na harruan fare, jane bere me naze duan ti lusesh :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Monique,

A mbyllet konkurimi neser ne 23:59?
 

Monique

With or Without u
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Po dhe pikerisht ne 23.58 pres krijimin tend :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Po dhe pikerisht ne 23.58 pres krijimin tend :)

U kry shefja e konkursit. Ne kohen e duhur do ta keni:gat:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Pershendethe o Shefja ores letrare :liber:

Se harrova me te pyet :gjyshe: Meq ksaj here kam dorezu edhe proze ene pizi a munde ti mbledh votat e te dyjave ne fund qe te shpallem fitues? :uri: Nese marre ndonje vote kuptohet:uri:
 

Monique

With or Without u
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Ahahaha po mer pse jo....do te marresh medaljon me duket eeeee :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Ahahaha po mer pse jo....do te marresh medaljon me duket eeeee :)

Nese dhe kesaj radhe jo heres tjeter kam mi shkru 10 tregime :hmm: O me marre medaljon o s'ka :hmm:
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Po i huto njerezit o plako.
Ama ama vetem nga inati sdo kesh vota kot e ke :D
 
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Tema me del e mbyllyr dhe sme del mundesia per te vototuar
Whyyyyyy
E thash un qe sot s'eshte dita ime :(
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Tema me del e mbyllyr dhe sme del mundesia per te vototuar
Whyyyyyy
E thash un qe sot s'eshte dita ime :(

E mbylla une,se eshte bere nje gabim tek sondazhi ne disa opsione ne pak minuta Aki jone e dashur do rregulloj ,do hapi nej teme te re,se ne sondazh nuk nderhyjme dot pasi hapet.:) :* ty se kohe ka qe skemi folur e me ka marre malli.
 
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

E mbylla une,se eshte bere nje gabim tek sondazhi ne disa opsione ne pak minuta Aki jone e dashur do rregulloj ,do hapi nej teme te re,se ne sondazh nuk nderhyjme dot pasi hapet.:) :* ty se kohe ka qe skemi folur e me ka marre malli.

Un jam ktu prezente zemer :*
Kur kam cik koh hy dhe lexoj se cbeni andej knej
Por jam prezente
Biles biles ket muaj dhe ne konkurs
Po nuk e gjete se cila jam mke nje akullore borxh ♡♡♡♡
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top