Na hapni noj teme interesante? :P

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Themelues
Ejj,seriozisht duke qene qe bashkimi ben fuqinnn,mendova te hidhen tera idet ketu se cfare teme mund te hapim.
Teme qe te postohet,te mos chit-chatohet. ahhahahaha
Deri ta gjejme se cfare temash do hapim,tek kjo tema mund te shkruani idera,diskutime,gjona c`tju doj qejfi ju me nje fjale. :p
 
Tema rreth problemeve me tcilat ballafaqohet sot rinia shqiptare, ose populli shqiptar ne pergjithesi, tema sociale, do tkishte qene mire, dukurite negative etj. Edhe pse kam bindjen se tgjitha nchit-chat do kthene si gjithmone.
 
Po jane smirxhinje keta mi Sol,sna i thone te mirat
Pastaj dhe po e hapen ca do ti,te na hajne me sy😝
Rri se jemi mire🤣
ate thuaj.// po biejme me noj kanal kot.. se syri eshte i keq :p
 
  • Haha
Reactions: Ivy
Ja ne kete menyre do prishen edhe temat tjera :p
 
po ca do bejme. kur na vijne ide per tema i hapim direkte, s'do rrime ti pleqerojmeee.. por dhe @NeVertiti e di sh mire kete gje. e ka hapur per ne qe tbejme gallate :)lool
Me kujtohen ne fillim kur kam hyr ne forum.Qe cdo teme i pergjigjesha vetem per ate cka pyeste dhe isha sh serioze kur pergjigjesha.
Por me pas sinqerisht u lodha,ne fund te fundit sdo na hyj ne Cv njohurite qe shfaqim apo percjellim ketu.
Por here pas here,duke qene se jemi perdite ketu ke nevoje edhe per fjale te sinqerta te thene ne menyre serioze per ta ndjere se sa argetuese apo acaruese mund te jesh per pjesen derrmuese.
 
po ca do bejme. kur na vijne ide per tema i hapim direkte, s'do rrime ti pleqerojmeee.. por dhe @NeVertiti e di sh mire kete gje. e ka hapur per ne qe tbejme gallate :)lool

Vetem kete mos e vendos " :) "

Sepse e di qe je serioze kur e vendos :p
 
Vetem kete mos e vendos " :) "

Sepse e di qe je serioze kur e vendos :p
Haha!
Une jam shume serioze. 😝😝 Vec ka ndodh qe ketu kam shfaq 1 ane qe robte real njeten time sja kane idene 🤣🤣🤣
 
Ejj,seriozisht duke qene qe bashkimi ben fuqinnn,mendova te hidhen tera idet ketu se cfare teme mund te hapim.
Teme qe te postohet,te mos chit-chatohet. ahhahahaha
Deri ta gjejme se cfare temash do hapim,tek kjo tema mund te shkruani idera,diskutime,gjona c`tju doj qejfi ju me nje fjale. :p
Me jep 10 mije leka borxh se e hap une.
 
Shume llafe e asnje teme 😜
 
Po eci rruges dhe ne shikim te pare kjo tema mu duk:do na hani te semes interesante
Qyqa thashe kush i cmend🤣🤣🤣
Po qenkam une i cmenduri ,lere mos kerkoni me😝🤣🤣🤣🤣🤣
 
Me kujtohen ne fillim kur kam hyr ne forum.Qe cdo teme i pergjigjesha vetem per ate cka pyeste dhe isha sh serioze kur pergjigjesha.
Por me pas sinqerisht u lodha,ne fund te fundit sdo na hyj ne Cv njohurite qe shfaqim apo percjellim ketu.
Por here pas here,duke qene se jemi perdite ketu ke nevoje edhe per fjale te sinqerta te thene ne menyre serioze per ta ndjere se sa argetuese apo acaruese mund te jesh per pjesen derrmuese.
Nuk eshte pune lodhje jo por eshte ajo shprehja sipas vendit kuvendi :) 🤗
 
  • Më pëlqen
Reactions: Ivy
hape temen,pastaj fllasimmm per daallaaaret. :p
Te dridhet dora per 10 minj leka te reja ??? Mos je nga GjinoKastra ?
Po nuk ndjeva inspirimin e Benjamineve te hekurosur, nuk ka produktivitet. Nuk e marr persiper rriskun jooo.
 
Aman vendosni dhe ospionin e "likeve" dhe per komentet tona personale, se une sa here lexoj veten, me lind deshira te klikoj "haha" :p

@%^.^
 
Unë për vete adhuroj shkencat humane dhe si zakonisht vetëm dy tre postime mund të vijojnë 🙄
Mendoj faktori që nuk janë zhvilluar, mbase është mënyra ime e të shkruarit. Jo gjithçka perceptohet si duhet dhe tema mer kahje tjetër 😬
 
Unë për vete adhuroj shkencat humane dhe si zakonisht vetëm dy tre postime mund të vijojnë 🙄
Mendoj faktori që nuk janë zhvilluar, mbase është mënyra ime e të shkruarit. Jo gjithçka perceptohet si duhet dhe tema mer kahje tjetër 😬
Jooo s'ka lidhje fare menyra jote. Ti shkruan mrekullueshem! Arsyeja eshte se ne ketu (te pakten une) hyjme me 2-3 minutsha pavarsisht se jemi online gjithe diten. Pra punojme dicka ne PC 1, hyjme ketu per 1 shaka nga ekrani nr 2 dhe kthemi nga puna prap :) :lol:
 
Back
Top