Na hapni noj teme interesante? :P

Ejj,seriozisht duke qene qe bashkimi ben fuqinnn,mendova te hidhen tera idet ketu se cfare teme mund te hapim.
Teme qe te postohet,te mos chit-chatohet. ahhahahaha
Deri ta gjejme se cfare temash do hapim,tek kjo tema mund te shkruani idera,diskutime,gjona c`tju doj qejfi ju me nje fjale. :p
 
Jooo s'ka lidhje fare menyra jote. Ti shkruan mrekullueshem! Arsyeja eshte se ne ketu (te pakten une) hyjme me 2-3 minutsha pavarsisht se jemi online gjithe diten. Pra punojme dicka ne PC 1, hyjme ketu per 1 shaka nga ekrani nr 2 dhe kthemi nga puna prap :) :lol:
E vërtetë!
Jemi plot prioritete dhe fundja koha në forum duhet të na jape sa do pak knaqsi 😊🤗
 
Tema keni mjaft nga të gjitha llojet. Ky forum është i pasur në numër e larmishmeri argumentesh.
Por të themi atë që është, askush nuk do të mundohet të japë një mendim në tema sensibilizuese të aktualitetit të përditshëm.

Për chit chat gati të gjithë 👍 ndaj edhe ndiqen e stimulohen ata që kanë më shumë prirje në këtë drejtim 🤷
Ps. Të gjitha forumet shqiptare janë kthyer në chat e thashetheme...nuk ka diskutim argumentesh.
 
Top