Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Bobo prandaj jane bere si budallenj talanet,paskan pesuar shok nga fotot nudo te kesaj bukuroshes se stalles.Sa turp me e bukura nder shqiptare sa turp,qenkemi race majmunesh mor vlla dhe kjo paska zbritur nga pema.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Cfare jane kriteret per te qene miss ne shqiperi? Nese fitohet me seks per ndonje te jurise apo ata qe e organizojne missin, e ka fitu goca... bravo i qofte LOL

Cfare jane keto shpifje qe shkruani me vertet me cudisni cfare mosbesimi qe keni direkt do shkruani qe ka fjetur me nje te jurise PERSE nuk merrni dhe rrastin te kete fjetur me te gjithe jurine
 

alfonci

Veri investigatio
Shpersoj qe te jete e lumtur me zgjedhjen e saj!

Te gjitha c'fare themi ne jane komente disi te cunguara pasi mohojne gjera te rendesishme si e drejta personale per te zgjedhur rrugen legale per te jetuar.

Une nuk mendoj se ajo ka "kuritur" komshiun, rracen apo kombin. Thjeshte ka bere zgjedhjene saje dhe sic duket ka marrur cmimin qe i takon, fama dhe shpreblimi ne vlera monetare. Ne kete kontekst ne kemi arsye te kritikojme ate sepse skemi fituar asgje.

Por ajo qe eshte me rendesi eshte te theksohet se shumica do te krijoja pershtypjen e cileson fotografine si art ne nje forme apo ne nje tjeter. Gjithsesi harrojme se ajo po ben foto, megjithate ne nje forme tjeter nga ato qe jemi mesuar te shohim zakonisht, natyra apo portrete. Ajo po ben nje hap tjeter, te tregoje sensualitetin e saj. Mbreteresha Teute, per te cilen Iliret dhe pasardhesit e tyre krenohen e ka bere kete ne nje forme me ndryshe, skulpture. (Ajo akoma ndodhet ne Durres per ato qe nuk e dine.)

Pra, kjo nuk eshte shenje regresi ne shoqeri, grupin tone etnik apo kombin. Kjo per te dhe njerezit qe vleresojne kete kategori fotografie, kjo eshte thjeshte art. Ajo qe eshte kategorikisht e pamohueshme eshte se ato jane arkitetket e jetes se tyre.
 

Elushe

Vogëlushe
Mire e tha Alfonsi, kjo eshte art. Art pa dinjitet dhe me "15 min fame" por perseri mbetet art.

Ama jam mese e sigurt qe ne spektaklin e Missit kjo nuk do te zgjase shume. Te mos harrojme qe ato kerkojne nje femer te 'kompletuar' dhe kjo te dashur forumista nuk duket si nje e tille.

Gjithesesi, ne si bashkekombesit e saj, i urojme suksese ne karieren e zgjedhur.
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
ça ka me u trondit ktu mer jahu?
 

sensuu

sweet
V.I.P
me thene te drejten une u trondita....se tani ne dimer eshte ftohte....kam ftohte
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Titulli: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

Me te bukur paska gjo..in sesa fytyren kjo :D :D
 
Pe: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

Dhe kjo po trondit ITALINE???
Aaaaaaaaaaaaaaa e kuptova, ai termeti qe ra ne Palermo para ca ditesh paska qene si pasoje e tronditjes qe kjo bukuroshe i paska bere ITALISE :p :p :p
Natyrisht qe edhe kjo ben art...trash art quhet ky ;)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

Akoma po trondit kjo?...Qekur ka dal lajmi do jete veshur tashme,ose i ka heq edhe 2-3 lekure te tjera...
 

ltea

Anëtar i ri
Titulli: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

Mua me duket atraktive sesa simpatike.por ndoshta eshte aq e pjekur sa te marre vendime te kesaj grade .komplimente per guximin dhe Transparencen qe duket i vijne natyrshem
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

Kjo teme eshte hap ne 2008, tani ku dim ne se cfar ben kjo ?
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

ishalla i ka ne form akoma gjoksin :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

ishalla i ka ne form akoma gjoksin :p


ahhahahahaha,Quku eh se dhe po se pate,ka "sfongjer" plastik e bejn te fort e ne forme. ..:p

Sa per vjazen,edhe pse pasa vite artikulli e vajza do jete rrite pjek nga bukuria.. :p
Pertej shakas,bravo..!!
Vertet me pelqen,ka nje shikim diku mes egersis dhe menefregizmit,ka fetyre shume shprehse.
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

ahhahahahaha,Quku eh se dhe po se pate,ka "sfongjer" plastik e bejn te fort e ne forme. ..:p

Sa per vjazen,edhe pse pasa vite artikulli e vajza do jete rrite pjek nga bukuria.. :p
Pertej shakas,bravo..!!
Vertet me pelqen,ka nje shikim diku mes egersis dhe menefregizmit,ka fetyre shume shprehse.

Un pelqej naturalen jam kunder atyne gjanave qe thu ti :p
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

Deri ku i shkonte ai tatuazhi jam kurioz
 
Top