Mirembajtja e pamjes jashtme mashkullore

Elushe

Vogëlushe
Kjo teme eshte frymzuar nga Bledkorcari dhe idete e tij gjeniale :dong::kercim:

Ne vajzat e forumit duam te dijme se sa kohe shpenzoni ne mengjes perpara pasqyres me lukun tuaj.

1. Me floket. I beni me xhel ato? Si i mbani zakonisht, te ngritura perpjete, te stiuara, ne c'model?
2. Fytyren e mbani te rruar apo preferoni ndonje model me mustaqet?
3. I hiqni vetullat? Po/Jo? Nese jo, a keni provuar te pakten njehere ne jete ti hiqni?
4. Ndonje trajtim beni per fytyren dhe floket?
5. Perdorni shampo specifike per te zbutur flokun apo per te hequr zbokthin?
6. Trajtime per fytyren per te eliminuar pucrat, apo ashpersine e lekures beni?
7. Nen-sqetullat :kercim: i keni me lesh apo pa lesh :D Nese me lesh a nuk ju vjen zor gjate sezonit te veres :D
8. Kur te thinjeni, mendoni se do i lyeni floket qe te dukeni 'sa me te ri'?

Jeni te lutur pyetjeve t'ju pergjigjeni seriozisht dhe me sinqeritetin me te plote. :kercim:

Falenderime paraprakisht nga vajzat e forumit :kercim:
 
Redaktimi i fundit:

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
sbesoj se e ke zgjedhur mir titullin e temes:)
do ishte me i pershtatur Mirmbajtja pamjes mashkullore

ps: ke haruar depilim e kembeve dhe torax [gjoksi..?!]+ fitness+gym..ca bejne per mirmbajtjen e trupit dhe formave....

dhe nqs se dinit ka kirurgji estetike dhe per meshkujt....mund te perdorin dhe ata SILIKONE...:D
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
sbesoj se e ke zgjedhur mir titullin e temes:)
do ishte me i pershtatur Mirmbajtja pamjes mashkullore

ps: ke haruar depilim e kembeve dhe torax [gjoksi..?!]+ fitness+gym..ca bejne per mirmbajtjen e trupit dhe formave....

dhe nqs se dinit ka kirurgji estetike dhe per meshkujt....mund te perdorin dhe ata SILIKONE...:D

Edhe mua titulli me ra ne sy duhet nje tjeter sikurse tha dhe sweets qe te kuptohet nga seksi mashkull:D
 

Elushe

Vogëlushe
E ndrrova :D

Bledi...mos i intimido djemte me postime te tilla...leri te shprehen lirisht :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Kjo teme eshte frymzuar nga Bledkorcari dhe idete e tij gjeniale :dong::kercim:

Ne vajzat e forumit duam te dijme se sa kohe shpenzoni ne mengjes perpara pasqyres me lukun tuaj.

1. Me floket. I beni me xhel ato? Si i mbani zakonisht, te ngritura perpjete, te stiuara, ne c'model? Yeep perdor dhe shume xhel floket i mbaj MOIKAN style jo extrem por si gjel perpjete
2. Fytyren e mbani te rruar apo preferoni ndonje model me mustaqet? kam mjeker te vogel tani jam bere ca si taliban se pertoj
3. I hiqni vetullat? Po/Jo? Nese jo, a keni provuar te pakten njehere ne jete ti hiqni? une po nuk i bera spice sdal pe shtepise jo nuk i heq
4. Ndonje trajtim beni per fytyren dhe floket? po me H2O
5. Perdorni shampo specifike per te zbutur flokun apo per te hequr zbokthin?Jo skam patur kure zbokth dhe floket i kam te buta kur jane pa xhel
6. Trajtime per fytyren per te eliminuar pucrat, apo ashpersine e lekures beni? Jo as kjo sme eshte dashur plus qe nuk e kam punuar shume krahun e DJATHTE :p
7. Nen-sqetullat :kercim: i keni me lesh apo pa lesh :D Nese me lesh a nuk ju vjen zor gjate sezonit te veres :D : Pa lesh dimer behar dhe jo vetem ne sqetulla
8. Kur te thinjeni, mendoni se do i lyeni floket qe te dukeni 'sa me te ri'? Une si lyeva tani athere sdo leviz dot shokun dhe veten floket na ngelen LOL LOL LOL

Jeni te lutur pyetjeve t'ju pergjigjeni seriozisht dhe me sinqeritetin me te plote. :kercim:

Falenderime paraprakisht nga vajzat e forumit :kercim:
..............
 
Redaktimi i fundit:

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
Kjo teme eshte frymzuar nga Bledkorcari dhe idete e tij gjeniale :dong::kercim:

3. I hiqni vetullat? Po/Jo? Nese jo, a keni provuar te pakten njehere ne jete ti hiqni?

Nqs egziston djale i tille ne forum do tja jap vetes BAM me pistoleten e ndryshkur te stergjyshit tim qe vriste xhonturqit atehereLOLLOL:D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kjo teme eshte frymzuar nga Bledkorcari dhe idete e tij gjeniale :dong::kercim:

Ne vajzat e forumit duam te dijme se sa kohe shpenzoni ne mengjes perpara pasqyres me lukun tuaj.

1. Me floket. I beni me xhel ato? Si i mbani zakonisht, te ngritura perpjete, te stiuara, ne c'model?
2. Fytyren e mbani te rruar apo preferoni ndonje model me mustaqet?
3. I hiqni vetullat? Po/Jo? Nese jo, a keni provuar te pakten njehere ne jete ti hiqni?
4. Ndonje trajtim beni per fytyren dhe floket?
5. Perdorni shampo specifike per te zbutur flokun apo per te hequr zbokthin?
6. Trajtime per fytyren per te eliminuar pucrat, apo ashpersine e lekures beni?
7. Nen-sqetullat :kercim: i keni me lesh apo pa lesh :D Nese me lesh a nuk ju vjen zor gjate sezonit te veres :D
8. Kur te thinjeni, mendoni se do i lyeni floket qe te dukeni 'sa me te ri'?

Jeni te lutur pyetjeve t'ju pergjigjeni seriozisht dhe me sinqeritetin me te plote. :kercim:

Falenderime paraprakisht nga vajzat e forumit :kercim:

Pershendetje !

1)Nuk perdori xhel. Pastrohem cdo dite, dmth bej dush, e nganjehere 2 here ne dite. Pas dushit, floket i mbaj te lidhura ne shumicen e rasteve, pasiqe i kam te gjate. Pas disa oresh, ndodhe qe i lidhi por nuk i mbaj gjate, ngase koka fillon te me dhemb =)

2) Mbaj mjekerr me mustaqe. Mustaqet i shkurtoj gjithmone, nuk i lejoj te rriten aq shume, sikurse edhe mjekrren.

3) Kurre ! As kurre nuk do te ndodhe nje gje e tille.

4) Asgje te vecante.

5)Ne fillim kam perdorur vaj ulliri per floket e mia. Ngase vaji i ullirit i ben floket e forta, i ushqen, nuk i le te thinjen kurre.

6) Jo ! Nuk i ngacmoj fare pucrrat asgje. Vetvetiu zhduken kur si ngacmoj.

7) Nensqetullat i kam pa lesh. Cdo 3 dite i pastroj(rruaj qimet)

8) Jo ! Me pelqen te jem plak i thinjur :D
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
un du ni burr sikur n'kohen e Skenderbeut, ateher kur burri ka qen burr e nuk i ka shku kurr n'mend mu ly e ngjy dhe as mu rru e mu bo sikur pula pa pengla...
 

Lolita25

So EmoTionaL
Nqs egziston djale i tille ne forum do tja jap vetes BAM me pistoleten e ndryshkur te stergjyshit tim qe vriste xhonturqit atehereLOLLOL:D

Ashtu pra,te njejtin mendim kam edhe un...me duket mashkulli humb burrerrin kur e shoh me vetulla te hequra ;)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
hapni tema ju hapni,se qenin e ngordhur do gjeni,aahahahahahahahah LOLLOLLOL
o bledi po ska gje nqs do te jesh i bukur dhe terheqes:p

nsq perdore kremra kundra plakjes dhe rrudhave ne fytyr...nqs vendos ne nje moment te besh lifting facial per te shpetuar nga rrudhat e te dukesh me i ri:D
sic ne bejme cbejme per juve...te njejtat gjera i beni dhe ju....
se sveni kot ne pallester per te punuar se di sa muskujt

ps: i lem kremrat....parfum a perdor cdo burre?
PER CA?
per te terhqur zonjat femra


nje gje skuptoj tek meshkujt qe depilojne kembet..[se ja kerkon e dashura....:kercim::kercim::kercim:mos qeshni se njof raste:D] ...sikur sduket me mashkull apo e kam gabim?:D njera nga karakteret seksuale sekundare mashkullore eshte piloziteti ne trup me i akcentuar tek meshkujt se sa femrat....
keshtu qe mos u depiloni me:p
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Lover me i mire je me floke te shkurtet po priji :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Lover me i mire je me floke te shkurtet po priji :D

Asgje e vecante nuk do ndodhe nqfs i prej :D Prap do mbes ai "Old lover" lol:D

Ishte deshira e nenes time qe une ti kem floket e gjata. I'a potesova deshiren(ngase e respektoj shume). Pastaj, pak ishte deshira ime e keshtu.
 

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
o bledi po ska gje nqs do te jesh i bukur dhe terheqes:p

sigurisht ska gje te jesh terheqes dhe i bukur.i bukur?kjo fjale do shume sqarime se cndonjeri ka gustat e tij,ty te dukem i bukur,tjeters si dukem,ti me dukesh e bukur tjetrit si dukesh apo te tilla raste,dmth cndonjeri ka syrin e tij persa i perket bukurise se tjetrit apo edhe te tijes.
njerit i duket vetja i bukur me mjeker,me leshgjate me bufke pa bufke,i parrojtur,etj.
tjetrit i duket vetja i bukur me qimeprere,i rrojtur me floke te shkurtera,me balluke perpara etj etj.me kupton?
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Asgje e vecante nuk do ndodhe nqfs i prej :D Prap do mbes ai "Old lover" lol:D

Ishte deshira e nenes time qe une ti kem floket e gjata. I'a potesova deshiren(ngase e respektoj shume). Pastaj, pak ishte deshira ime e keshtu.

Ketu me kape mat meqe ka qene deshira e nenes tende :D gjithsesi me simpatik je me floke te shkurter :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Une perveq fytyres te cilen zakonishte e mbaje ne gjendje te rregullt ushtarake :ciaoo:dhe i grim xhell:puthdore:sa per ti kthyer menjan se me jan tronditur floket :dong: gjerat tjera si preferoj :lexim:floket zakonishte te shkurtera :)
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Tani une kam mjekerr, por e rruaj:p.
Xhel nuk perdor por perdor Spray per floke
Sqetullat-hmm vec mendimi ti kem te parruara me ven ne siklet e lere me ti kem,dmth i rruaj dimer,pranvere, vere dhe vjeshte :D
Floket i kthej zakonisht poshte mbi balle me nja kahje te lehte ne anene e majte
Kremra per fytyre nuk perdore sepse me pelqen vet ashtu te jem (i shemtuar)
Vetullat-mbase do i hiqja(normal po te isha GAY vetem dhe vetem ne ate rast)
Floket e thinjura sdo i lyej edhe nese me thinjen,me pelqen te jam natyral.
Ky isha une -P.O.4 ever :haha: :haha:
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
Une perveq fytyres te cilen zakonishte e mbaje ne gjendje te rregullt ushtarake :ciaoo:dhe i grim xhell:puthdore:sa per ti kthyer menjan se me jan tronditur floket :dong: gjerat tjera si preferoj :lexim:floket zakonishte te shkurtera :)

qashtu be dushi, hec dajna vaden se kshtu m'plq:D:puc..
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
qashtu be dushi, hec dajna vaden se kshtu m'plq:D:puc..

a tprish pune e lojna diten e ramazanit :lexim:mas nja tri vjete :ciaoo:nashta e lshon shpirti plakushen tej qathere:lexim:ja des une ja ajo
 

diabolik

Antarë
diabolik

Nqs egziston djale i tille ne forum do tja jap vetes BAM me pistoleten e ndryshkur te stergjyshit tim qe vriste xhonturqit atehereLOLLOL:D

:yahoo:eshte e pa pame sepse po te hiqte vetullat duhet edhe me u depilu pastaj,edhe emrin duhet tja ven (checha) e jo mashkull:canna:
 

baby-angel

Thpilt
Personalisht me pelqejne cunat qe e mbajne veten,po deri aty ku nuk futen ne kategorine e gay-ve. :D
 

diabolik

Antarë
diabolik

Nqs egziston djale i tille ne forum do tja jap vetes BAM me pistoleten e ndryshkur te stergjyshit tim qe vriste xhonturqit atehereLOLLOL:D

e pa pame sepse po te heq vetullat dhe te depilohet duhet ti therrasin (checha) jo mashkull ndersa persa i perket bukuris eshte mir te jesh gjithmon vetvetja na ata menyr shfaqesh me i bukur:canna:
 

K|nG

Drenica Heroic
e pa pame sepse po te heq vetullat dhe te depilohet duhet ti therrasin (checha) jo mashkull ndersa persa i perket bukuris eshte mir te jesh gjithmon vetvetja na ata menyr shfaqesh me i bukur:canna:

Dhe une mendoj keshtu por i urrej meshkujt qe heqin vetullat :mad: pFFFFFFFF ta shpif fare kjo amonn
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Dhe une mendoj keshtu por i urrej meshkujt qe heqin vetullat :mad: pFFFFFFFF ta shpif fare kjo amonn
aman te keqen prite te te dalin cik qimet dhe ty mos i merrni gjerat kaq tragjike
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
quote Seetzzina :
nje gje skuptoj tek meshkujt qe depilojne kembet..[se ja kerkon e dashura....:kercim::kercim::kercim:mos qeshni se njof raste:D]

une kam shok qe depilojn kembet..ata jan sportivè dmth luajn ne skuader voleyball-i..ku di ata i depilojn..
Dhe mua nuk do me plq ti depiloje kembet..persa i perket zonave tjera..patjeter..higjien eshte dhe I like pastertin :D
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Cuna po per higjenen e gojes tuaj sa kujdeseni ????

Larja e dhembeve/cimcakizat me vehte/arome goje

Po parfumi eshte i rendesishem te perdoret nga ju???
 
Top