Mihrije Braha: Naimi po më nxit me u zhvesh, seksi po më mban në formë

Titulli: Mihrije Braha: Naimi po më nxit me u zhvesh, seksi po më mban në formë

Dmth spo ben pune sex-i por botoxi me mihrijen. LOL
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Mihrije Braha: Naimi po më nxit me u zhvesh, seksi po më mban në formë

Ketu edhe mua ashtu me duket sikur ka bere i cik botox, po kam hall se mos ndonje nga keto plakat e moshes se vet ja ka modifikuar foton si te fryre keshtu nga qe e kan inat qe eshte sexi, Lol

Ne te tera fotot kshu eshte - kjo e ka filluar tek te 30-tat k'te bizness .. e ka mbajtur nen kontroll , prandaj nuk ka shume ndryshim me 10 vjet me pare pshm.. ama Mihrija harron te llogarise vitet qe ka , ku mosha e saj per fat te keq bien ne kundershtim me ligjet e natyres. Kjo duhet te beje me pak tani, qe te filloje e te zevendesoje kohen me vitet, ose ta pranoje qe ben ... se nuk ka ndonje gje te keqe, ama kur e mohon duket qesharake.

Ps... Mihrija sexy- mua nuk me duket e tille, pasi per mua personalisht nuk ka asgje interesante rreth saj qe ta beje sexy.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Mihrije Braha: Naimi po më nxit me u zhvesh, seksi po më mban në formë

tek ne thuhet nje fjal e popullit ose me sakt te vjetrit cdo her e kan then ,,Kia inati jepi hakun '' lol

mihrija asnjher nuk ka ber ndonje nderhyrej kirurgjike .. ne e njohim edhe kur ka kendu shum me heret... gjith thon se keshtu ka qen pastaj jan dhe foto .. ja shiko ngjajshmerin me nene .. ky kjo ka 70 e ca vjet
117663.jpg
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Mihrije Braha: Naimi po më nxit me u zhvesh, seksi po më mban në formë

Ne k'te foton lart, flet vete trupi ... qe nuk korespondon me koken.

I qenka plakur trupi, e jo koka - me ate buzeqeshje te madhe e te ngrire , pa asnje line expresion...hape gojen te qeshesh aq ti, dhe shikoji linjat e fytyres . loool
Mamaja e saj, jep per moshen qe ka .. nuk ka ndonje shkence te madhe k'tu.

Ps... Paskemi inat Mihrijen ? e pse ?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Mihrije Braha: Naimi po më nxit me u zhvesh, seksi po më mban në formë

Ne k'te foton lart, flet vete trupi ... qe nuk korespondon me koken.

I qenka plakur trupi, e jo koka - me ate buzeqeshje te madhe e te ngrire , pa asnje line expresion...hape gojen te qeshesh aq ti, dhe shikoji linjat e fytyres . loool
Mamaja e saj, jep per moshen qe ka .. nuk ka ndonje shkence te madhe k'tu.

Ps... Paskemi inat Mihrijen ? e pse ?
po ti asnjher nuk ke par nje femer se ka konstruk till te fetyres dhe mos te ket as ni vi ne fetyre!! nese eshte ne moshe mbi te 40/at un nuk habitem se kam edhe familjar se jan shum te shtyra ne moshe dhe nuk ka asnje vi afer syve apo ne ball... ngjashem si mihrija eshte dhe shyhretja se ka afer 60 ... e duket per mrekulli ...merr shembell diken se ke ne familje ti zana ne moshe 70 pastaj bej krahasim me mamin e mihris (ama vetem fetyren)

p.se per inat e thash per shaka .
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Mihrije Braha: Naimi po më nxit me u zhvesh, seksi po më mban në formë

S'ka lidhje forma e fytyres , c'do njeri eshte i/e lindur me linja/muskuj ne fytyre e me kalimin e kohes vete natyra/graviteti ben te sajen ... nuk ka njeri qe se prek natyra. Ti mund ta evitosh/ngadalesosh plakjen ne menyra te ndryshme, por jo ta ndalosh ate.

Kjo eshte e qarte qe ka bere, sepse se ka lene qofte edhe nje linje ne balle/rreth syve/buzeve. Nderkohe qe i kane ngelur syte te hapur dhe goja i duket tej mase e madhe ne fytyre, nese nuk e ndalon pak nga pak ... do duket akoma me qesharake pas pak vitesh.
 
Redaktimi i fundit:

Aver

.
V.I.P
Titulli: Mihrije Braha: Naimi po më nxit me u zhvesh, seksi po më mban në formë

{Per moshen qe paska, mbahet mire kjo teta:)

Po ti pune kremrash flet me shoqet? lol

E po fjala e nxjerr fjalen.. dhe e pash veten tu bo muhabet per Mihrijen :D


Po ti je xheloz se shoqa jote qe ka kete moshe nuk ka te tille trup ? mihrija i blen 200 Eu ti nga inati 400 Shoqes tja kaloj edhe Bleones :p

Mihrija pik tu u rinu perdit Lol

Ajo shoqja ime mund te jete vazja e Mihrijes nga mosha o Losst :D

400 euro do t'ia kisha jap vetem nese rrezikohet me mbet pa fytyre fare, jo per heqjen e nje rrudhe. :D
 
Top