Mesazhi me i vecante..?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Kam 10 dite qe jam pa numer fare..,pa le me te me vijne sms.
Eh bote e poshter,po me duket vetja si ne shekullin e 19-te..:p
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Asnje sms as mua .. Rehatllik i papare!
Nevi te dergoj une motra sms ty :l
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Ta sjell cik tel se si punon mikrofoni shife cik

p.s Ja ktheva:Sa mire do ishte mos te te kishin punuar as sms lol
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Attenti alle donne che hanno sofferto.

Io vi avverto: state ben attenti a non far del male alle donne che hanno sofferto. Sono sensibili, le donne che hanno sofferto, ma sono forti, tenaci, coraggiose, risolute. Possono apparire stanche, indebolite, sfiancate, spossate, ma non vi arrischiate a trarre giovamento dalla loro apparente vulnerabilità. Le donne che hanno sofferto hanno conosciuto la lotta, il dolore, il male, la sofferenza, l’angoscia, la disperazione, la tristezza e non hanno più paura: hanno imparato a combattere, a lottare, a difendersi, a superare le avversità, ad imporsi sul male, a non arrendersi. E ce l’hanno fatta.* Le ferite che portano addosso testimoniano quanto è stata dura la battaglia e sono segni della loro perseveranza. Non provate a vincere con le donne che hanno sofferto, non ve lo permetteranno. Abbiate, semmai, riguardo per loro, donate loro attenzioni e rispetto. Imparate da loro. Ma, vi avverto, state ben attenti a non far del male alle donne che hanno sofferto.
 

Fly

Larguar
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Attenti alle donne che hanno sofferto.

Io vi avverto: state ben attenti a non far del male alle donne che hanno sofferto. Sono sensibili, le donne che hanno sofferto, ma sono forti, tenaci, coraggiose, risolute. Possono apparire stanche, indebolite, sfiancate, spossate, ma non vi arrischiate a trarre giovamento dalla loro apparente vulnerabilità. Le donne che hanno sofferto hanno conosciuto la lotta, il dolore, il male, la sofferenza, l’angoscia, la disperazione, la tristezza e non hanno più paura: hanno imparato a combattere, a lottare, a difendersi, a superare le avversità, ad imporsi sul male, a non arrendersi. E ce l’hanno fatta.* Le ferite che portano addosso testimoniano quanto è stata dura la battaglia e sono segni della loro perseveranza. Non provate a vincere con le donne che hanno sofferto, non ve lo permetteranno. Abbiate, semmai, riguardo per loro, donate loro attenzioni e rispetto. Imparate da loro. Ma, vi avverto, state ben attenti a non far del male alle donne che hanno sofferto.

sa mir e shkruan italishten, do vish ne call center? :D
 

Delirium

No description ...
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Nick naten puno ? :p
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

sa mir e shkruan italishten, do vish ne call center? :D

Pse sthua ti po vendosa te kthehem paskesh vend pune :)
 
Redaktimi i fundit:

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Laje enet!

Mesazh apo urdher :gjyshe:

U be gjeneral :shokim:
 

Monique

With or Without u
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Mesazhi me i bukur ishte-
Je si nje engjell mbrojtes per mua qe dole ne castin e duhur ne momentin e duhur!

Ps: nuk ishte mesazh nga ndonje mashkull jo....por nje vajze qe i bera nje nder fare te vogel ne syte e mi, por ne syte e saj ishte ndryshim jete.
 

Hera

Έτερος εγώ
Jane harruar mesazhet e vecanta u be kohe
 

Passion

Antarë i Respektuar
Sot!


Hey!
Jam ne Praga.

Do te nis ca foto sapo te mundem.

M'je bo si i gjithditur,por ato shijet tua shpeshhere i gjej me vend.
------------------------

Hajt kalo mire i thash.
Pse more c'te kam thene ?

-------------------------
Cekia i ka gocat yll. :)
 

Jetmira

Jetmira
V.I.P
londonn.png
Ai moment kur marr kte mesazh nga sozia ime ne versionin mashkull.
Nuk mka harruar edhe pse kemi gjysme viti qe sflasim:p;);),
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Se kam tel ta kopjoj por mbase ky sms i kishte fajet qe e harrova tel :)

e nderuara .... skam pare me kokeforte se ty e besom qe femra kam njohur shume ... me thuaj ti cmund ti bej une kokes tende qe te me shohe ne nje kendveshtrim tjeter... dorezohem..dorezohem .. por neser jam aty...cte bej kam koken e forte edhe une le te thyhet e thyeshmja...

e sa kam qeshur me kete sms sa nuk e keni idene...
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Kam disa qe mbaj mend
Po ne inbox 0
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Ne fakt nuk ishte mesazh.
Ishin dy copa bisede qe ruajta per 3 vite o me shume..se di. Fakt eshte se mbase gaboja..por thjeshte sdoja te harroja.

Dhe nje mesazhi fliste per fishekzjarre e ndjenja.
I dini dhe ju keto pune,keshtuqe spo hyj ne detaje :p
 

ltea

Anëtar i ri
pse nuk te merr askush ? nga nje italian i panjohur

mesazhi me erdhi teksa u takuam ne te njejten cop rruge ku skish njeri tjeter
 

Kresha

A pretty face can never trick me
I kam fshi dhe i fshij cdohere. Tullusum i kam me i rujt.
 
Top