Mesazhi me i vecante..?

Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Kam 10 dite qe jam pa numer fare..,pa le me te me vijne sms.
Eh bote e poshter,po me duket vetja si ne shekullin e 19-te..:p
 
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Asnje sms as mua .. Rehatllik i papare!
Nevi te dergoj une motra sms ty :l
 
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Ta sjell cik tel se si punon mikrofoni shife cik

p.s Ja ktheva:Sa mire do ishte mos te te kishin punuar as sms lol
 
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Attenti alle donne che hanno sofferto.

Io vi avverto: state ben attenti a non far del male alle donne che hanno sofferto. Sono sensibili, le donne che hanno sofferto, ma sono forti, tenaci, coraggiose, risolute. Possono apparire stanche, indebolite, sfiancate, spossate, ma non vi arrischiate a trarre giovamento dalla loro apparente vulnerabilità. Le donne che hanno sofferto hanno conosciuto la lotta, il dolore, il male, la sofferenza, l’angoscia, la disperazione, la tristezza e non hanno più paura: hanno imparato a combattere, a lottare, a difendersi, a superare le avversità, ad imporsi sul male, a non arrendersi. E ce l’hanno fatta.* Le ferite che portano addosso testimoniano quanto è stata dura la battaglia e sono segni della loro perseveranza. Non provate a vincere con le donne che hanno sofferto, non ve lo permetteranno. Abbiate, semmai, riguardo per loro, donate loro attenzioni e rispetto. Imparate da loro. Ma, vi avverto, state ben attenti a non far del male alle donne che hanno sofferto.
 
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Attenti alle donne che hanno sofferto.

Io vi avverto: state ben attenti a non far del male alle donne che hanno sofferto. Sono sensibili, le donne che hanno sofferto, ma sono forti, tenaci, coraggiose, risolute. Possono apparire stanche, indebolite, sfiancate, spossate, ma non vi arrischiate a trarre giovamento dalla loro apparente vulnerabilità. Le donne che hanno sofferto hanno conosciuto la lotta, il dolore, il male, la sofferenza, l’angoscia, la disperazione, la tristezza e non hanno più paura: hanno imparato a combattere, a lottare, a difendersi, a superare le avversità, ad imporsi sul male, a non arrendersi. E ce l’hanno fatta.* Le ferite che portano addosso testimoniano quanto è stata dura la battaglia e sono segni della loro perseveranza. Non provate a vincere con le donne che hanno sofferto, non ve lo permetteranno. Abbiate, semmai, riguardo per loro, donate loro attenzioni e rispetto. Imparate da loro. Ma, vi avverto, state ben attenti a non far del male alle donne che hanno sofferto.

sa mir e shkruan italishten, do vish ne call center? :D
 
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Nick naten puno ? :p
 
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

sa mir e shkruan italishten, do vish ne call center? :D

Pse sthua ti po vendosa te kthehem paskesh vend pune :)
 
Redaktimi i fundit:
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Laje enet!

Mesazh apo urdher :gjyshe:

U be gjeneral :shokim:
 
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Mesazhi me i bukur ishte-
Je si nje engjell mbrojtes per mua qe dole ne castin e duhur ne momentin e duhur!

Ps: nuk ishte mesazh nga ndonje mashkull jo....por nje vajze qe i bera nje nder fare te vogel ne syte e mi, por ne syte e saj ishte ndryshim jete.
 
Jane harruar mesazhet e vecanta u be kohe
 
Sot!


Hey!
Jam ne Praga.

Do te nis ca foto sapo te mundem.

M'je bo si i gjithditur,por ato shijet tua shpeshhere i gjej me vend.
------------------------

Hajt kalo mire i thash.
Pse more c'te kam thene ?

-------------------------
Cekia i ka gocat yll. :)
 
londonn.png
Ai moment kur marr kte mesazh nga sozia ime ne versionin mashkull.
Nuk mka harruar edhe pse kemi gjysme viti qe sflasim:p;);),
 
Se kam tel ta kopjoj por mbase ky sms i kishte fajet qe e harrova tel :)

e nderuara .... skam pare me kokeforte se ty e besom qe femra kam njohur shume ... me thuaj ti cmund ti bej une kokes tende qe te me shohe ne nje kendveshtrim tjeter... dorezohem..dorezohem .. por neser jam aty...cte bej kam koken e forte edhe une le te thyhet e thyeshmja...

e sa kam qeshur me kete sms sa nuk e keni idene...
 
Kam disa qe mbaj mend
Po ne inbox 0
 
Ne fakt nuk ishte mesazh.
Ishin dy copa bisede qe ruajta per 3 vite o me shume..se di. Fakt eshte se mbase gaboja..por thjeshte sdoja te harroja.

Dhe nje mesazhi fliste per fishekzjarre e ndjenja.
I dini dhe ju keto pune,keshtuqe spo hyj ne detaje :p
 
pse nuk te merr askush ? nga nje italian i panjohur

mesazhi me erdhi teksa u takuam ne te njejten cop rruge ku skish njeri tjeter
 
I kam fshi dhe i fshij cdohere. Tullusum i kam me i rujt.
 
Back
Top