Mesazhi me i vecante..?

Kitty

Anëtar i Respektuar
Cili eshte mesazhi, sms-ja,me e vecante qe keni marre, dhe qe ndoshta mund ta mbani akoma ne celularin tuaj?
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

S'kom naj mesazh te veqant o me mire te them i fshi pasi ti lexoji nuk i ruaj.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Pe: Mesazhi me i vecante..?

Kam mbajt 2sms per disa vite, por qe humben kur humba dhe telefonin. Nje nga mami nje nga "babi"...lol, shaka, nje nga i fejushmi:D, gjthss ska gje se akoma i mbaj mend permendesh...:)
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

'ju keni 99 thirrje te humbura nga private number\

from vodafone
time 00 00

hihihihihii
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

mesazhi me i vecante eshte ajo qe me solli babi per ditelindjen e 19-te, qe ishte ditelindja e pare larg njeri-tjetrit dhe ai mesazh qendron prej 1 viti ne cel tim... :)
 

Endrra

VIP
V.I.P
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

edhe ti me gezove qe e paske marre e-mail :) dyshoja se mos e kisha gabim adresen. E-mail tend ia lexova babit. U gezua dhe te uron nga zemra gjithe te mirat per ty dhe familjen tende. Ai sa here ju kujton dhe thote ...ishin goca te rralla...
Edhe une te uroj gjithe te mirat ne jete dhe pune. Ne Tirane ke disa miq qe te duan :)
Te perqafojme,
 
Redaktimi i fundit:

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Nga nje mik i imi ne burg " O vlla a e din se kur Luani plaket e lehin edhe qente"
 

AjSi

...
V.I.P
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

You are a terribly real thing in a terribly false world ,and that , I believe , is why you are in so much pain.

E ka kopju patjeter po gjithsesi me duket me i vecanti ;p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Tete te pershendes dhe te them se te dua shum, po ti qoj keto dy dardha e dil rrime .......love you tung.
ishte mesazhi ne leter nga mbesa ime 10 vjeqare ......... se ma dergoj permes mamit tim kur nuk kishte ase 1 ore se kish ik nga un, madje i kish ber dhe dy zemra ! sinqerisht mu mbushen syt me lot ,e kam var ne kuzhin dua ta shikoj sa here te kaloj aty...:xhan1:
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Bir kartoni i kuq ne ndeshjen e pare te kampionatit me fushekosoven te len pushim per 4 ndeshje .....hajde mesazh hajde se e qellova kallash /// nga nje bashkelojtar
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Ne tel smbaj mesazhe
Me ka hyp ky ves qe ose i fshi pa dashje ose pasi i lexoj 100 here prap i fshi.
Gjithsesi disa mesazhe nga mami, motra e vogel dhe mesazhi i pare qe me tha ne mesazh 'te dua'

Une doja te thoja , jane ato emocione qe hap tel me mendjen qe do gjesh mesazhe te rendomta
Fillon e buzeqesh me vete, te dridhen pak duart, edhe pastaj afron tel afer vetes, nganjehere edhe te shpeton ndonje puthje aty :p
Te gjithe keto sms qe te bejne te jesh jo normale ne syte e te tjereve, jane mesazhe te vecanta :)
 

Monique

With or Without u
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

kam shume dhe prej shume vitesh ....jam lodh i cike ti mbledh ne fakt
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Mesazhi: ,,Te lutem me thirre''- ne 12 nate.

E therras dhe nga matan nje ze i pergjumshem: Kam gabuar numrin. Me fal! :teleskop:
 

VIP

V.I.P
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

kam 1 gje tkeqe qe i lexoj e i fshij sidomos nga ato adhuruesit sekret qe mcojn poezi dashurie
 

Monique

With or Without u
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Kuksi ri ka bo ndryshime
Ka cu trenin ne rruge makine
Ka bo shpi pa cati
Kerce rrok me cifteli
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Une jam tip qe s'fshij mesazhe (sms, e-maile, voicemaile, mesazhe fb-u, siç i lexoj aty rrin). Sms te veçanta ne telefon kam pas plot por i kam fshi kur m'ka kap nervi :p

Ja nje per shembull:

P.s
naten
P.s.s
naten se harrova me te thene
P.s.s.s
se nuk maj mend a te thash gjo "puc". Nqs nuk ta kam thene, te premtoj qe rradhes tjeter do ta them...
P.s.s.s.s
Kam harru me te thene qe kaka-kola ishte e skadume
P.s.s.s.s.s.s
Thjesht me te kujtu qe kam shtu nje "s" me shume se c'duhet
 

VIP

V.I.P
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Jan shum, por nje mesazh domethenes nje poezi me 5 faqe dhe qe si shperblim mori thjesht nje faleminderit...
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

-Ne nuk jemi te lidhur. Nuk kemi qen kurre. Ne jemi thjesht dy njerez qe duhen shume fort, qe perjetojne cdo te mire e te keqe te shtrenguar bashke, qe japin jeten per njeri-tjetrin. Por vetem te lidhur nuk me pelqen ta quaj ate cka un dhe ti jemi. Ne shpirtrat tane ekziston dicka me shume se nje lidhje.

p.s Dikur lol se tani jam Single
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

-Ne nuk jemi te lidhur. Nuk kemi qen kurre. Ne jemi thjesht dy njerez qe duhen shume fort, qe perjetojne cdo te mire e te keqe te shtrenguar bashke, qe japin jeten per njeri-tjetrin. Por vetem te lidhur nuk me pelqen ta quaj ate cka un dhe ti jemi. Ne shpirtrat tane ekziston dicka me shume se nje lidhje.

p.s Dikur lol se tani jam Single
Sa te paska dash mo aman!:p:plol
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Mos u stermundo ti tregosh askujt arsyet pse duhet te qendroje prane teje. Cdokush qe e ndjen kapercen te gjitha lumenjte e heshtjes tende, dhe e gjen vete uren qe ju bashkon brigjet. E ne mos e befte mos u hidhero, perkundrazi, gezohu qe dikush i cili nuk te meriton nuk eshte me pjese e jetes tende!
 

MasteR

I'm offline

Monique

With or Without u
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Bota o portokall o arlea-mesazh per arlean kjo
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

jo i vecante por ishte nje mesazh qe me beri te qesh ku me thoshte:nuk e di cfare mi kishe bere asaj kafes sot,sepse te kam menduar vetem ty :D
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Ne tel smbaj mesazhe
Me ka hyp ky ves qe ose i fshi pa dashje ose pasi i lexoj 100 here prap i fshi.
Gjithsesi disa mesazhe nga mami, motra e vogel dhe mesazhi i pare qe me tha ne mesazh 'te dua'

Une doja te thoja , jane ato emocione qe hap tel me mendjen qe do gjesh mesazhe te rendomta
Fillon e buzeqesh me vete, te dridhen pak duart, edhe pastaj afron tel afer vetes, nganjehere edhe te shpeton ndonje puthje aty :p
Te gjithe keto sms qe te bejne te jesh jo normale ne syte e te tjereve, jane mesazhe te vecanta :)

Si ndryshojne kohet moj e vjetra Nick ehh lol
 

London

carpe diem
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

I kam pas do msg t bukra ball I kam fshi pa dashje
 

Passion

Banned
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

I NDERUAR Z,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Ne baze te kerkeses tuaj BKT ju njofton se ka kryer pagesen e fatures se OSHEE si me poshte:

Kodi i Abonentit: ,,,,,,,,,,,,,,,
Emri i Abonentit: ,,,,,,,,,,,,,,,
Numri i Fatures: ,,,,,,,,,,,,,,,,,
Data e Fatures: 01-MAR-16
SHUMA e paguar: 822.4 ALL
Data e Pageses: 17-MAR-16
Paguar nga llogaria: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Per cdo problem mund te na telefononi ne numrin +355 42 266 288 ose te na shkruani ne adresen e e-mailit: callcenter@bkt.com.al


S'po nis me ato tjerat.

Nga ti gjesh,e nga te japesh me pare:nerv::nerv:
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

I NDERUAR Z,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Ne baze te kerkeses tuaj BKT ju njofton se ka kryer pagesen e fatures se OSHEE si me poshte:

Kodi i Abonentit: ,,,,,,,,,,,,,,,
Emri i Abonentit: ,,,,,,,,,,,,,,,
Numri i Fatures: ,,,,,,,,,,,,,,,,,
Data e Fatures: 01-MAR-16
SHUMA e paguar: 822.4 ALL
Data e Pageses: 17-MAR-16
Paguar nga llogaria: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Per cdo problem mund te na telefononi ne numrin +355 42 266 288 ose te na shkruani ne adresen e e-mailit: callcenter@bkt.com.al


S'po nis me ato tjerat.

Nga ti gjesh,e nga te japesh me pare:nerv::nerv:

lol lol lol
 
Top