Me kalimin e kohes...

Royals

Anagapesis
Nuk te bejne pershqypje as 5 veta qe zihen ne mes te rruges...
Kalon ngjitur pa e kthyer koken dhe pa tu dridhur qerpiku fare.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me kalimin e kohes, e verteta cdohere del ne shesh
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Floket nisen te te zbardhen, deri edhe vetullat. Nga mendja te fshihen ngjyrat, mbase jane edhe ato, aty , diku po ske deshire ti kerkosh e perdor ca te shperlara ne levizjet e veprat rutin..
Me kalimin e kohes te ndryshon ecja,shikimi,degjimi, vlera!
Kalon koha e merr me vete edhe energjine e keshtu mbetesh me shume ne heshtje e duke bere lojra me trurin tend se diku dikur ke lexuar se ushtrimet e memories jane te rendesishme e vazhdon kujton pasi deshiren,duhet.....
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Me kalimin e kohes eshte e habitshme se si krijojme boten tone mes kshtjelles sone kohore!
Me kalimin e kohes ndihesh nje `frut` i pjekur ne c`do stine te kohes! :))
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
lexoj ketu jo thinja jo rrudha jo plakje.. ej po mua qe mka ngel sahati si tja bejme? problem...:unsure:
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Mesohet robi me gjumin e drekes
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Meson rendesine reale te njerzve ne lidhje me ty.
Jane te pakte,por te domosdoshem disa.
Te tjeret shpesh jane ngaterres neper kembet e tua.
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Me kalimin e kohes ...Yara , kupton se nuk jane problem thinjat...ka boje...
Absolutisht.
Te pakten mua qe me kane dal thinjat e para qe 22 vjece,sme perbejne problem fare edhe nese nuk i lyej ne kohe,por ishte e thene ne forme shakaje.
🤗
 

Raniaa

E urrej padrejtesine#
Rritesh dhe qesh me padrejtesite qe te behen.
Qesh dhe kupton se pertej vetes cdo gje eshte interes.
Njerezit verbohen nga inati, urrejtja dhe nuk dine se c'mendojne, c'thone, e c'veprojne...Zot na ruaj!
 
Top